Навіщо потрібна чистка обличчя?

Поради косметолога мережі салонів краси Wizard Катерини Шульги.

На даний момент чистка обличчя в салоні краси є однією з найпопулярніших процедур у клієнтів різного віку і типів шкіри. Що ж таке професійна чистка обличчя і для чого вона потрібна?

Ця процедура в першу чергу - гігієнічний догляд за шкірою, і лише в другу — естетичний, тобто поліпшує зовнішній вигляд. Брудна шкіра не може повною мірою виконувати дуже важливі для організму функції: дихальну, всмоктувальну, захисну, дотикову, терморегулюючу. Зазвичай при забрудненій шкірі сильно страждає її імунітет: адже бактерії живуть «в грязі», як в раю. Неочищена шкіра схильна до висипань практично в 100% випадків. Пробки, вони ж комедони, вони ж чорні точки, закупорюють сальні залози, а це перешкоджає відтоку шкірного жиру, який є своєрідною захисною мастилом для шкіри, захищає її від висихання, випаровування вологи, пом'якшує і робить її еластичною. Як же можна її позбавити цього?!

Лікарі-косметологи салону краси Wizard радять обов'язково проводити чистку шкіри приблизно раз на місяць. Під час процедури відбувається: відлущування верхніх ороговілих шарів шкіри; видалення вугрів і чорних крапок; шкіра очищається від шлаків і токсинів; відновлюється захисна мантія шкіри і Ph; стимулюється обмін речовин і кровообіг. Після чищення шкіра починає краще дихати, а це значно зменшує кількість нових вугрів і чорних крапок. Косметичні препарати добре засвоюються і доходять до місця призначення. Шкіра виглядає більш молодо, свіжо, привабливо. Вона стає приємного свіжого кольору, знаходить лиск і сяйво. Правильний догляд за обличчям забезпечить здоров'я і красу вашої шкіри. Є професійні засоби, які можна використовувати для попередження і лікування різних проблем шкіри, а також після чищення особи та інших косметичних процедур. Чистка обличчя буває різних видів, основними з яких є механічна, ензимна, Хімічна та апаратна чистка. До апаратних чисток відносяться ультразвукова, Вакуумна, гальванічна чистка, ензимна та ін.

Етапи чищення особи в салоні краси:

1. Демакияж. Средство для умывания + тоник. Предварительное очищение производится с использованием исключительно профессиональных средств. Антисептическая обработка кожи. Выполняется при помощи специальных косметических профессиональных средств.

 

2. Размягчение верхнего слоя кожи. Для этого выполняется вапоризация, используются специальные гели, холодное гидрирование, гальваника, другое.

 

Апаратна чистка шкіри броссаж (деликатное отшелушивание с помощью вращающейся щеточки) или ультразвук. Механическая чистка (по желанию клиентов) — самый глубокий и тщательно очищающий кожу метод очистки. Аппаратная шлифовка кожи особым гладким вращающимся камушком, затем делается шлифование мягкой подушечкой.

 

4. Маска по типу кожи. Чаще всего применяются профессиональные маски, способствующие снятию покраснений, воспалений и сужению пор.

 

 

5. Финиш-средство — кремы или эмульсии нежирной текстуры, обладающие мощным успокаивающим и противовоспалительным терапевтическим эффектом. Так же мы используем крем под глаза, сыворотки-проводники под основной крем.

В своей работе мы используем косметические средства ведущих торговых марок DMK, Juliette Armand, Ella Bache, ZO skin health by Obagi.

Сучасна чистка з недавнього часу практично не приносить дискомфорту, тому що шкіра обробляється спеціальними препаратами, які максимально заспокоюють її після чистки. Професійні засоби настільки ефективні, що з салону краси ви прямо можете відправитися навіть на побачення, адже сліди впливу на шкіру мінімальні.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *