«Поцілунок сонця» або babylights

Сучасні естетичні технології перетворення зробили жінку набагато ефектніше: красиво окреслені густі вії та брови, яскраві губи, чіткі вилиці і овал обличчя. Звичайно, зміни в трендах зовнішності відразу ж позначилися і на підході hair-стилістів. Наші майстри повністю солідарні з західними в тому, що тенденція до висветленію набирає силу: особа з яскравими, помітними рисами тепер не програє волоссю на кілька тонів світліше натурального відтінку. Прекрасні якорі (брови, губи) більше не дають особі «потонути», розчинитися в обрамленні світлих хвиль.

Але сьогодні ми поговоримо про одну з найвишуканіших технік - «поцілунку сонця» або babylights.

Поетичність терміна анітрохи не перебільшена! Майстерно скульптуріровані світло-тінню пасма дійсно виглядають як нібито розціловані сонцем - ніби злегка вигорілі, перламутрово сяючі, що створюють новий обсяг і виразну скульптуру на живому полотні більш темного волосся.

Винятковість техніки в тому, що вона підходить практично будь-якому типажу і створена для дівчат, які не бажають радикально експериментувати. Щадний babylights висвітлює окремі пасма в широкому діапазоні від світло-попелястого, медового, прохолодно-золотого, пшеничного до золотисто і блідо-каштанового, зберігаючи природний відтінок і здоров'я волосся. Таке фарбування цілком можна назвати макіяжем, так як на волоссі «поцілунок сонця» створює ті ж ілюзії, що і стробінг - на обличчі.

Розціловані сонцем пасма можна зволожити Detangling Spa Spray від La Biosthetique з протеїновим шовком, вітаміном Е і маслами: засіб миттєво усуне небажану пухнастість пористих від природи волосся (а у дівчат слов'янського типу такі зустрічаються нерідко) і сформує правильно окреслений локон.

До речі, натуральна, природна текстура волосся в тренді влітку 2020 року, а посилити її, зберігши недбалу органіку доглянутих волосся, ми пропонуємо з label.m Wax Spray серії Fashion Edition. Саме цим засобом команда TONI & GUY текстуровані волосся моделей на London Fashion Week SS20.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *