Air touch фарбування

Air touch фарбування в салоні краси Wizard

 

Airtouch фарбування від 2600 грн

 

Консультація Безкоштовно

 

Ознайомитись з цінами

Air touch окрашивание

Зараз дуже популярно airtouch фарбування, яке володіє унікальними особливостями і перевагами. Завдяки цій техніці вдається створити м'які і акуратні переливи барв, завдяки яким візуально збільшується обсяг. Додатковим плюсом стає продовження періоду між процедурами фарбування. Технологія в руках умілих професіоналів стає дуже ефективним інструментом. Наш салон краси гарантує, що кожен клієнт залишиться задоволеним. Елітний салон має необхідним обладнанням, якісними витратними матеріалами від відомих у всьому світі брендів.

Що собою являє фарбування аіртач?

Метод заснований на використанні унікальної технології. Відповідно до неї на попередньому етапі відбувається поділ волосся в пасма, після чого вони обдуваються за допомогою фена. Від прядок залишається приблизно половина початкового обсягу. Після цього вони загортаються в фольгу або спеціальну плівку. Фарбу наносять на невеликій відстані від коренів, щоб отримати бликовое ефект. Підсумком стає створення привабливого малюнка безпосередньо в волоссі. Завдяки цьому фарбування airtouch Солом'янський район стало таким затребуваним.

Техніка має багато переваг, які впливають на її популярність. Важливо розуміти, що отримати повний набір обов'язкових переваг можна тільки при зверненні до надійних професіоналів. Ґрунтовний підхід і використання якісних матеріалів відіграють важливу роль. До основних переваг техніки можна віднести:

— Можливість зберегти здоров'я волосся, що не піддаються різноманітним негативним впливам.

— Вдається домогтися унікального ефекту, ніби то відбувається сяйво волосся.

— Додатковий об`єм, який надає образу родзинку.

— Межі кольорових переходів дуже розмиті, завдяки чому коріння волосся після відростання фактично непомітні.

Щоб аіртач фарбування радувало, треба звернутися для замовлення послуги до досвідчених професіоналів. Правильний підхід забезпечує відмінний результат, дає можливість створити привабливий образ. Легко підібрати оптимальний відтінок під конкретні потреби. Наші співробітники для цього володіють необхідними знаннями та досвідом.

Найкраще фарбування аіртач в Києві

У столиці багато представниць слабкої статі звертають увагу на дану послугу, але не знають, куди варто звернутися для замовлення. Щоб отримати гарантію бездоганної якості, доцільно звернутися в сучасний салон краси. До наших основних переваг можна зарахувати:

— Комфортні умови.

— Использование проверенных технологий и лучших косметических средств и пр.

Благодаря этому заказ данной услуги у нас становится самым рациональным решением. Трудно получить в других местах услугу на более привлекательных условиях. С нами покраска аиртач становится доступной, позволяет получить все основные ее преимущества. Правильный выбор оттенка поможет создать оригинальный образ, обновить его. Предварительно можно проконсультироваться с мастерами.

На фарбування аіртач ціна в нашому салоні відповідає високій якості. Техніка є досить безпечною, що позитивно впливає на здоров'я волосся, чи не завдає їм практично ніяких пошкоджень. Коріння, які будуть відростати після застосування процедури, виглядають привабливо і натурально. Завдяки процедурі нескладно буде освіжити власний образ без кардинальних змін. Передбачається зміна тільки окремих пасм, а не всієї волосяний маси. Зберігається натуральний блиск і краса волосся.

Фахівці салонів Wizard є Чемпіонами та призерами Чемпіонатів України з перукарського мистецтва, мають сертифікати міжнародного зразка, виступають тренерами в області Airtouch фарбування, що гарантує ідеальну якість Airtouch.

Наші роботи

Air touch фарбування Солом'янський район

Air touch фарбування Позняки