Air touch фарбування

Фахівці салонів Wizard є чемпіонами та призерами чемпіонатів України з перукарського мистецтва, мають сертифікати міжнародного зразка, виступають тренерами в області Airtouch фарбування, що гарантує ідеальну якість Airtouch.

Зараз дуже популярно airtouch фарбування, яке володіє унікальними особливостями і перевагами. Завдяки цій техніці вдається створити м’які і акуратні переливи барв, завдяки яким візуально збільшується обсяг. Додатковим плюсом стає продовження періоду між процедурами фарбування. Технологія в руках умілих професіоналів стає дуже ефективним інструментом. Наш салон краси гарантує, що кожен клієнт залишиться задоволеним. Елітний салон має необхідним обладнанням, якісними витратними матеріалами від відомих у всьому світі брендів.

Що собою являє фарбування аіртач?

Метод заснований на використанні унікальної технології. Відповідно до неї на попередньому етапі відбувається поділ волосся в пасма, після чого вони обдуваються за допомогою фена. Від прядок залишається приблизно половина початкового обсягу. Після цього вони загортаються в фольгу або спеціальну плівку. Фарбу наносять на невеликій відстані від коренів, щоб отримати бліковий ефект. Підсумком стає створення привабливого малюнка безпосередньо в волоссі. Завдяки цьому фарбування airtouch Солом’янський район стало таким популярним.

Техніка володіє багатьма перевагами, які впливають на її популярність. Важливо розуміти, що отримати повний набір обов’язкових переваг можна тільки при зверненні до надійних професіоналів. Ґрунтовний підхід і використання якісних матеріалів відіграють важливу роль.

Основні переваги Air touch

— Можливість зберегти здоров’я волосся, які не піддаються різноманітним негативним впливам.

— Вдається домогтися унікального ефекту, як ніби відбувається сяйво волосся.

— Додатковий обсяг, який надає образу родзинку.

— Межі колірних переходів дуже розмиті, завдяки чому коріння волосся після відростання фактично непомітні.

Щоб аіртач фарбування радувало, треба звернутися для замовлення послуги до досвідчених професіоналів. Правильний підхід забезпечує відмінний результат, дає можливість створити привабливий образ. Легко підібрати оптимальний відтінок під конкретні потреби. Наші співробітники для цього володіють необхідними знаннями та досвідом.

Найкраще фарбування аіртач в Києві

У столиці багато представниць слабкої статі звертають увагу на дану послугу, але не знають, куди варто звернутися для замовлення. Щоб отримати гарантію бездоганної якості, доцільно звернутися в сучасний салон краси.

Наші основні переваги

— Комфортні умови.

— Використання перевірених технологій і кращих косметичних засобів та ін.

Завдяки цьому замовлення даної послуги у нас стає найраціональнішим рішенням. Важко отримати в інших місцях послугу на більш привабливих умовах. З нами фарбування аіртач стає доступною, дозволяє отримати всі основні її переваги. Правильний вибір відтінку допоможе створити оригінальний образ, оновити його. Попередньо можна проконсультуватися з майстрами.

На фарбування аіртач ціна в нашому салоні відповідає чудовій якості. Техніка є щадить, що позитивно впливає на здоров’я волосся, не завдає їм практично ніяких пошкоджень. Коріння, які будуть відростати після застосування процедури, виглядають привабливо і натурально. Завдяки процедурі нескладно буде освіжити власний образ без кардинальних змін. Передбачається зміна тільки окремих пасом, а не всієї волосяної маси. Зберігається натуральний блиск і краса волосся

btw
Експертна порада
від арт-стиліста Анни

Чи знаєте ви, що наші стилісти є викладачами з техніки фарбування AirTouch. Ви можете бути впевнені в чудовому результаті!

Наші роботи
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
Наші ціни
Airtouch фарбування від 2600 грн
Консультація Безкоштовно
Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

location
вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

location
вул. Анни Ахматової, 30
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття