Біоревіталізація

Біоревіталізація в салоні краси WIZARD

 

Біоревіталізація Meso-Xanthin 6300 грн

Біоревіталізація Meso-Warthon 6300 грн

Біоревіталізація обличчя та шиї Juvederm Hydrate 5900 грн

Біоревіталізація IAL-system 5900 грн

Біоревіталізація обличчя та шиї Tyoseal 4600 грн

Біоревіталізація Profhilo 7200 грн

Біоревіталізація Aquashine 4200 грн

Біоревіталізація Sunekos 3400 грн

Консультація Безкоштовно

Биоревитализация

В салонах WIZARD работают не просто профессионалы, а врачи-косметологи с медицинским образованием, и многолетним опытом работы. Наши врачи-косметологи имеют необходимые сертификаты, полученные после обучения по биоревитализации. WIZARD заботится о здоровье посетителей, гарантируя 100% безопасность. После каждого клиента кабинет проходит кварцевую обработку.

Виконуючи біоревіталізацію обличчя стає привабливіше і молодше. В процесі омолоджується шкіра. Біоревіталізація обличчя в нашому салоні - послуга високої якості. В основі лежить використання перевіреної методики, яка гарантує стійкий і безпечний результат. У нашому салоні можна отримати ідеальні умови в Києві. Якість послуг завжди найвища, що дозволяє розраховувати на ідеальний результат без компромісів.

Що собою являє біоревіталізація шкіри обличчя?

Це унікальна методика, яка дає можливість привести шкіру в повний порядок, зробити її більш підтягнутою і пружною. З віком в організмі жінки спостерігається занепад різноманітних речовин, серед яких і гіалуронова кислота. Це негативно впливає на стан шкіри, яка стає занадто сухою. Це провокує виникнення зморшок, які з часом стають все більш помітними. За допомогою даної процедури вдається зменшити вплив вікових змін. Якісно зроблені уколи для обличчя біоревіталізація - це унікальна можливість освіжити зовнішній вигляд, зробити його більш привабливим. Серед основних ефектів, які дає можливість отримати процедура, можна відзначити:

  • Підвищення рівня пружності шкіри.
  • Розгладження невеликих зморшок.
  • Усунення пігментації і т. д.

В процесі використовуються спеціальні препарати, якість яких максимально висока. Наш салон краси - це ідеальний вибір, якщо треба отримати послуги бездоганної якості. Гарантується краще співвідношення ціни і якості в столиці. Процедура передбачає швидке отримання бажаного ефекту без необхідності тривалого проходження відновлення.

Процедура передбачає використання спеціального препарату, який через уколи вводиться в шкіру. Зазвичай використовується гіалуронова кислота, яка позитивно впливає на стан шкіри. Вона стає більш пружною, зволожується. Паралельно вдається домогтися виведення токсинів, що позитивно позначається на здоров'ї. Консультація зі співробітниками салону допоможе дізнатися про основні переваги та особливості процедури.

Адекватна вартість біоревіталізація обличчя та інші переваги нашого салону

Можна розраховувати на повний набір важливих переваг, якщо звернутися до нас. Одним з основних вважається прийнятна вартість, яка дає можливість більшості бажаючих звернутися до професіоналів. До інших переваг можна віднести:

  • Індивідуальний підхід до всіх клієнтів.
  • Мінімальні ризики виникнення алергічних реакцій.
  • Швидке відновлення.
  • Простота та універсальність.

Все це і навіть більше отримати стало дуже просто. Кваліфікована біоревіталізація особи вартість якої цілком прийнятна, відкриває нові можливості для омолодження. Звернутися в наш салон можуть жінки, яких вже торкнулися вікові зміни, у яких є деякі запалення, неоднорідність тону та інші подібні проблеми. Наш салон допоможе домогтися ідеального результату.

Оформлення брів Солом'янський район

Оформлення брів Позняки