Кабінет визажу, макіяж в Києві

Візаж

Перманентний макіяж1000 грн

МІкроблейдинг2990 грн

Корекція брів (віск + нитка) - 250 грн

Ламінування вій 790 грн 

Вечірній макіяж860 грн 

Біофіксація брів400 грн 

Оформлення брів350 грн

Нарощування вій від 200 грн


Ознайомитись з цінами

Кабинет визажа, макияж в Киеве

Макіяж, як одяг, зараяджає впевненістю у собі

Візажисти мережі салонів краси WIZARD індивідуально підходять до кожного клієнта: враховують тип і стан шкіри, овал обличчя, вік і тільки виходячи з цього, підбирають косметику і кольорову палітру.
Майстри використовують LUX косметику провідних світових брендів та сучасні технології нанесення MAKE-UP.

Майстри-візажисти WIZARD знають як зробити ваш образ неперевершеним та незабутнім!

Основні напрямки кабінету візажу

1. Денний макіяж

2. Вечірній макіяж

3. Весільний макіяж

4. Скульптуруючий макіяж

5. Ліфтинговий та віковий макіяж

6. Оформлення та фарбування брів

7. Нарощування вій

8. Ламінування вій LVL LASHES

9. Біозавивка вій.

Фахівці салонів Wizard є Чемпіонами та призерами Чемпіонатів України з макіяжу, мають сертифікати міжнародного зразка, що гарантує ідеальну якість макіяжу.

Наші роботи

Макіяж - можливість розкрити красу вашого обличчя на 100%!

Макіяж для обличчя має таку ж важливість як одяг для тіла. Природа наділила вас природною красою. І ви виглядаєте чудово. Однак прагнути до ідеалу можна нескінченно. Тому якщо ви хочете ще ефектніше розкрити свою красу і знайти додаткову впевненість в собі, професійний макіяж - саме те, що вам необхідно!

У нашому салоні краси працюють досвідчені майстри, які щодня роблять киянок ще прекраснішим. Якщо ви хочете, щоб макіяж очей, губ та обличчя в цілому був дійсно неперевершеним, слід довіритись справжнім професіоналам. Спробуйте - та переконайтесь особисто!

Послуги макіяжу у салоні краси WIZARD

У кабінеті візажу нашої студії ви можете замовити повний комплекс послуг з нанесення Make-Up:

  • Денний та вечірній макіяж.
  • Весільний та скульптуруючий макіяж.
  • Ліфтинговий та віковий макіяж.
  • Оформлення та фарбування брів.
  • Нарощування, біозавивка та ламінування вій.

Звертаючись до нас, ви можете замовити макіяж обличчя в комплексі або сконцентрувати свою увагу виключно на очах. Всі наші візажисти - фахівці з 6-7-річним стажем роботи. Покладаючись на свій багатий досвід, вони запропонують вам оптимальні варіанти нанесення мейк-апу, щоб ви виглядали просто неперевершено та привертали до себе увагу всіх чоловіків.

Аргументи на користь запису на гарний макіяж в WIZARD

«Припудрити носик» можна і вдома перед дзеркалом. Однак такий результат не зрівняється з тим, який продемонструє професійний візажист. Замовляючи модний макіяж в нашому салоні краси, ви отримаєте важливі переваги:

  • Широкій вибів кометологічних послуг. У нас доступні різні варіанти макіяжу, що дозволяє вам підібрати ідеальний антураж, виходячи із запланованого заходу та зустрічі, до якої ви готуєтеся.
  • Індивідуальний підхід. Наші майстри враховують овал вашого обличчя, вік, тип та стан шкіри, на підставі чого підбирають потрібні косметичні засоби. Разом з тим, пріоритетом є ваші побажання.
  • Якісна косметика. Ми використовуємо косметичні препарати класу «Люкс», що гарантує їх нешкідливість для шкіри та забезпечує вам неперевершений вид на довгий час.
  • Помірна ціна послуг. У нашій студії на макіяж ціна більш ніж виправдана високою якістю сервісу. Ви платите за ідеальний результат, а не порожню рекламу.

Щоб замовити послуги макіяжу в Києві оформлюйте заявку через подану онлайн-форму або телефонуйте за одним із вказаних телефонів та записуйтесь на прийом вже сьогодні!