Контурна пластика губ

Контурна пластика губ в салоні краси WIZARD

 

Збільшення губ Juvederm 3 об'єм губ, 1 мл (з лідокаїном) 7300 грн

Збільшення губ Juvederm Smile, 055 ml 4900 грн

Збільшення губ Neuramis 4800 грн

Консультація Безкоштовно

 

 

 

 

 

Контурная пластика губ

У салонах WIZARD працюють не просто професіонали, а лікарі-косметологи з медичною освітою, і багаторічним досвідом роботи. Наші лікарі-косметологи мають необхідні сертифікати, отримані після навчання з контурної пластики губ. WIZARD піклується про здоров'я відвідувачів, гарантуючи 100% безпеку. Після кожного клієнта кабінет проходить кварцову обробку.

Багато незадоволені своїми губами. За допомогою сучасних косметологічних технологій досить просто домогтися значного поліпшення, надати цій частині тіла більш привабливий зовнішній вигляд. Якісно зроблена контурна пластика губи дає відмінний результат, який нескладно помітити неозброєним оком. У нашому салоні краси можна розраховувати на високу якість. У ньому працюють кваліфіковані професіонали, які знають всі головні особливості проведення процедури, володіють досвідом і знаннями.

Особливості якісної контурної пластики губ

Методика дуже популярна з об'єктивних причин. Вона дає можливість отримати кілька важливих ефектів, серед яких:

  • Корекція форми.
  • Усунення різноманітних дефектів.
  • Збільшення обсягу.
  • Зволоження шкіри у відповідних місцях і т. д.

Гарантується безпека і надійність. Технологія відрізняється мінімальною травматичністю, що неймовірно важливо. Сучасний салон краси забезпечує найкращі умови в Києві. Краща в Києві контурна пластика губ допоможе швидко отримати результат. Можна, проконсультуватися з досвідченими професіоналами, розібратися в основних деталях і розцінках. Створені найбільш комфортні умови для клієнтів, які цінують якість і безпеку.

Пластика такого типу являє собою ефективний метод вдосконалення. В процесі використовуються спеціальні препарати, які називаються філерами. В їх основі лежить гіалуронова кислота, що володіє масою переваг. Завдяки ній контурна пластика обличчя стала дуже популярною через високу ефективність. Гелі, використовувані в процесі, виводяться з організму природним шляхом. Завдяки натуральному походженню практично повністю виключаються побічні ефекти. Можна зробити зовнішній вигляд губ більш гармонійним і привабливим. Забезпечується тривале збереження результату.

Переваги контурної пластики в сучасному салоні краси

Щоб отримати повний набір обов'язкових переваг від даної послуги, треба звернутися в надійне місце. Наш салон володіє досвідом, знаннями, працює за унікальними стандартами якості. Все це безпосередньо впливає на підсумковий результат. Професійно зроблена контурна пластика вилиці і інших частин обличчя дозволяє домогтися ідеального ефекту. Серед основних причин, за якими до нас варто звернутися, можна відзначити:

  • Сеанс займає небагато часу, підходить для людей практично будь-якого віку.
  • У салоні працюють кваліфіковані професіонали, які мають великий досвід.
  • Тривалість збереження результату.
  • Використання тільки безпечних і перевірених препаратів, що виключає виникнення побічних ефектів і проблем зі здоров'ям.

Якісна контурна пластика губ ціна якої порадує клієнтів, може бути доступна для цінителів елітних послуг. У нашому салоні є все, щоб отримати бездоганну якість. Краща контурна пластика скул ціни на яку радують, виконується за сучасними стандартами.

Наші роботи

Контурна пластика губ Солом'янський район

Контурна пластика губ Позняки