Ламінування вій

Ламінування вій в салоні краси WIZARD

 

Ламінування вій 790 грн

Ботокс вій 400 грн

Біозавивка вій 380 грн

Консультація Безкоштовно

 

Ознайомитись з цінами

Ламинирование ресниц

Фахівці салонів Wizard є Чемпіонами та призерами Чемпіонатів України з макіяжу, мають сертифікати міжнародного зразка, що гарантує ідеальну якість ламінування вій.

За допомогою сучасних процедур в салоні краси можна зробити зовнішність привабливішою, правильно розставити акценти. Ламінуванням вій займаються багато фахівців в Києві, але не завжди можна розраховувати на оптимальне співвідношення якості та ціни. Наш салон краси працює за сучасними стандартами якості, що може відчути на собі кожна клієнтка. Це своєрідна гарантія відмінного результату.

Що називається ламінуванням вій?

Це спеціальна процедура, яка дає можливість організувати якісний догляд за віями. Додатково проводиться фарбування, завивка. Комплексний підхід гарантує оптимальний результат. На ламінування вій ціна Київ в наше елітному салоні приємно здивує. Дуже просто звернутися до професіоналів з великим досвідом.

Стійкість процедури вважається головною перевагою. Можна розраховувати в середньому на пару місяців якісного ефекту. При цьому можна робити практично все, що завгодно, в тому числі фарбуватися, вмиватися і т.п. Це оптимальна процедура для довгих та світлих вій. В такому випадку вдається домогтися найкращого ефекту. Можна вибирати рівень завивки. Вона може бути сильнішою чи слабшою. Пропонується і непоганий вибір пігментів для фарбування. Наприклад, можна вибрати коричневий або чорний колір. Якісне ламінування та ботокс вій стає все більш популярною процедурою. Можна розраховувати на якісні послуги в нашому салоні для будь-якого клієнта.

Процедура может подойти для ресниц любого типа, что становится немаловажным достоинством. Идеально она будет смотреться для густых и длинных ресниц, позволяя подчеркнуть все их основные особенности. Ресницы закрепляются при помощи специального валика, который позволяет получить изгиб. В соответствии с длиной подбирается и размер валика. В процессе используется мягкая краска, масляный состав. Все это направлено на укрепление, создание особенной формы. Укрепляющая сыворотка наносится в процессе, чтобы добиться долговечного эффекта. В среднем процедура занимает около полутора часов.

Ламінування вій ботоксом в Києві

Щоб отримати гарантію високої якості цієї послуги, слід звернутися в перевірений салон краси. Кожна клієнтка може розраховувати на такі переваги:

– Высокое качество услуги.

– Использование только высококачественного сырья.

– Индивидуальный подход и т.д.

Професійне ламінування вій відрізняється неймовірною якістю в нашому салоні. Досвідчені майстри точно знають, як домогтися приголомшливого ефекту в кожному окремому випадку. У складі сироватки, яка використовується в процесі, є безліч корисних речовин. Вони благотворно впливають на стан вій, захищають від негативних впливів та інших подібних проблем. Збільшується обсяг, вії стають максимально доглянутими та привабливими. Привабливо виглядати з такими віями буде простіше. Наші фахівці точно знають, як домогтися відмінного результату.

Фахівці салонів Wizard є Чемпіонами та призерами Чемпіонатів України з макіяжу, мають сертифікати міжнародного зразка, що гарантує ідеальну якість Ламінування вій.

Наші роботи

Ламінування вій Солом'янський район

Ламінування вій Позняки