Манікюр гель лак

Манікюр гель лак в салоні краси WIZARD

 

Гель лак від 340 грн

Манікюр, зняття, покриття гель лак від 660 грн

Манікюр, зняття, покриття гель лак з дизайном I рівня від 710 грн

Манікюр, зняття, покриття гель лак з дизайном (френч, малюнки) від 770 грн

Консультація Безкоштовно

 

Ознайомитись з цінами

Маникюр гель лак

За допомогою спеціального гель лаку можна зробити манікюр більш привабливим і довговічним. Це сучасні засоби, які володіють великою кількістю переваг. Але отримати їх в повній мірі можна тільки за допомогою досвідчених професіоналів. Грамотний манікюр гель-лак в нашому елітному салоні доступний всім клієнтам. Салон краси обладнаний за сучасними стандартами, володіє потрібними Умовами для надання дійсно якісних послуг.

Професійний манікюр за допомогою гель лаку

Він являє собою популярну послугу, яка дає можливість домогтися відмінного результату. Грамотний манікюр гель лак є своєрідною гарантією довговічності та привабливості. Такі лаки представлені на сучасному ринку у величезному асортименті, відрізняються колірним різноманіттям і іншими характеристиками. Комбінований варіант дозволяє зробити нігті дійсно красивими, забезпечити їх захист від зовнішніх впливів.

У нашому салоні працюють кваліфіковані майстри, що дозволяє розраховувати на ідеальний результат. Дуже просто відвідати наш салон, отримавши гарантію оптимальної якості. Серед основних можливостей такої послуги можна відзначити:

- Використання кращих засобів, які дозволяють зберегти результат протягом декількох тижнів.

- Забезпечується додаткове зміцнення нігтя.

- Величезний асортимент квітів, серед яких точно кожен знайде свій варіант.

Є можливість вибирати не тільки конкретний колір, але і різноманітні комбінації. Майстри можуть створити унікальні відтінки, зробивши манікюр по-справжньому оригінальним. Тому манікюр гель лаками останнім часом стабільно набуває популярності. Носити його можна кілька тижнів. При цьому збережеться зовнішній вигляд. Важливою перевагою використання такого матеріалу є можливість відмовитися від спилювання. Покриття знімається за допомогою спеціального розчину.

Процедура передбачає невеликі тимчасові витрати. В процесі використовується не тільки спеціальний лак, але та ультрафіолетова лампа. За допомогою її променів відбувається затвердіння матеріалу. Професійний манікюр гель лаком робиться швидко, але дуже якісно. Пропонується величезна кількість відтінків і інших переваг.

Гель лак манікюр в Києві

Замовити високоякісну послугу, яка дозволить привести нігті в повний порядок, в столиці дуже просто. Досить звернутися в сучасний салон краси, який володіє перевіреною репутацією і всіма необхідними ресурсами.

У нас гель-лак манікюр відрізняється високою швидкістю, бездоганною якістю, адекватними цінами та іншими перевагами. Всі етапи виконуються кваліфікованими фахівцями правильно, що впливає на результат. Застосовується для цього тільки найкраще обладнання. Можна зробити нігті за допомогою такої послуги привабливими, міцними та здоровими. Легко надати завдяки їй образу додаткову родзинку. У нас для цього є все необхідне для клієнтів.

Наші роботи

Манікюр гель лак Солом'янський район

Манікюр гель лак Позняки