Фарбування волосся Омбре

Фарбування волосся Омбре в салоні краси WIZARD

 

Фарбування волосся Омбре від 2000 грн

 

Консультація Безкоштовно

 

Ознайомитись з цінами

Окрашивание волос Омбре

Омбре відноситься до категорії поширених технік, які використовуються для фарбування волосся. Це чудова можливість зробити зовнішній вигляд більш привабливим. Техніка характеризується м'яким переходом між насиченими темними корінням і кінчиками, які поступово стають світлішими. Професійно виконане омбре на темне волосся дозволяє надати родзинку образу, зробити волосся по-справжньому красивими. У нашому салоні краси для цього є всі необхідні умови, які дозволяють розраховувати на бездоганну якість і чудовий ефект. Звернення до нас являє собою гарантію високої якості фарбування.

Фарбування омбре: переваги та особливості

Популярність такої техніки пояснюється багатьма перевагами. Багато популярних люди із задоволенням вибирають її, щоб зробити свій образ більш привабливим. Вдається створити незвичайний ефект, як ніби локони трохи вигоріли. Це додає стильності, робить образ більш яскравим.

Щоб омбре на коротке волосся або на довгі, дуже важливо заручитися підтримкою досвідченого майстра. Обумовлена така необхідність складністю процедури. Якщо спробувати все зробити самостійно, існує досить високий ризик зіткнутися з різноманітними проблемами. Треба грамотно підібрати відтінок, щоб він ідеально підійшов під конкретні потреби. Процес нанесення фарби має свої специфічні особливості, які відомі тільки досвідченим майстрам. Серед основних переваг техніки можна відзначити:

— Практичність.

— Зовнішню ефектність.

— Можливість отримати довгостроковий ефект.

Нанести омбре на русяве волосся буде просто ідеальним рішенням, якщо хочеться трохи змінити імідж. В такому випадку можна обійтися без кардинальних змін, але добитися відмінного результату. Підфарбовувати локони треба буде не дуже часто, що неймовірно зручно. Універсальність способу також вважається важливою перевагою. Можна використовувати його для будь-якої довжини волосся, що неймовірно практично.

Коротка стрижка після такого фарбування буде виглядати більш повітряної. Омбре надає волоссю середньої довжини додаткову стильність і виразність. Можна використовувати різні типи переходів, як колористичні контрастні, так і плавні. Незалежно від обраного методу зачіска стає яскравою і оригінальною.

Омбре волосся в Києві

Щоб замовити по-справжньому якісне фарбування Київ центр за допомогою такої методики, треба звернутися в наш салон. Є всі необхідні умови для отримання відмінного результату. Для цього є сучасне обладнання, тільки кращі фарби від відомих виробників з бездоганною репутацією. Досвідчені професіонали використовують тільки найкращі фарби, які відрізняються безпекою і високою якістю. Тому омбре на волоссі після завершення робіт виглядає просто чудово. Воно зберігає свій зовнішній вигляд максимально довго, робить зачіску симпатичною, від чого її власниця може тільки виграти.

Наші роботи

Фарбування волосся Омбре Солом'янський район

Фарбування волосся Омбре Позняки