Солярійnew

Вертикальний солярій — 18 грн./мин.

Солярій нового покоління SOLARCABIN & SPA!

Хочете красивий і безпечний загар? Вибирайте солярій нового покоління високої німецької якості.
– 50 ламп висотою 2 метри - будь-яке зростання і будь-яка комплекція
– Високий рівень захисту і швидкий ефект
– Спеціальні лампи для засмаги обличчя
– Дзеркальна підлога для кращої засмаги ніг
– Потужний обдув
– Широкий спектор американской и немецкой косметики.

Солярій - альтернатива природному загару на пляжі!

Шкіра з золотисто-коричневим відтінком виглядає куди привабливіше, ніж біла або бліда, на якій видно всі судини і інші недоліки. До того ж, наявність меланіну і вітаміну D в організмі підвищує імунітет і вашу стійкість до вірусів, інфекцій. Але засмагати на пляжі часто просто фізично не вдається або через занадто велику віддаленість від нього, або через дефіцит часу. У подібних ситуаціях рятувальним кругом стає студія засмаги. У ній можна надати шкірі необхідний відтінок швидше, простіше й ефективніше, та ще й в будь-який час року!

Солярій в Києві в салоні WIZARD - особливості

Наша студія краси заслужила на столичному ринку репутацію найчистішою. Це цілком зрозуміло: після кожного клієнта приміщення проходить кварцову обробку, а інструменти - 4-ступінчасту стерилізацію із застосуванням автоклава, який використовується в хірургії. До того ж, у нас завжди акуратна і охайна обстановка за рахунок злагодженої роботи клінінгового персоналу. Але ми націлені на постійне вдосконалення, тому наш салон засмаги в числі перших впроваджує свіжі новинки індустрії.

Однією з таких є Solarcabin & SPA - функціональне обладнання нового покоління. Засмагати в солярії такого типу - суцільне задоволення, адже він характеризується безліччю незаперечних переваг:

  • Лампи висотою 200 сантиметрів.
  • 50 УФ-ламп, розташованих по периметру.
  • Високий ступінь захисту шкіри.
  • Окрема секція з лампами для засмаги обличчя.
  • Підлога дзеркального типу для поліпшення засмаги ніг.
  • Ефективна вентиляція, що забезпечує потужний обдув.
  • Широкий вибір програм для керування інтенсивністю засмаги.

Кабіни такої висоти підходять навіть для самих рослих людей будь-якої комплекції. Скільки засмагати в солярії, ви вирішуєте самі. Ми ж зі свого боку завжди готові забезпечити вас широким асортиментом натуральної косметики американського та європейського виробництва. Тепер вам більше не потрібно брати відпустку і відправлятися на пляж, щоб знайти привабливий бронзовий відтінок шкіри – засмага в солярії дозволяє отримати аналогічний результат в рази простіше і швидше!

Ціна солярію розраховується похвилинно. У нашому салоні ви можете скористатися спеціальними пропозиціями - пакетами послуг - які дозволять вам заощадити. Щоб записатися на сеанс, вам залишилося тільки оформити онлайн-заявку на даній сторінці або зателефонувати в студію WIZARD по одному із зазначених телефонів!