Воскова депіляція

Восковая депиляция в салоне красоты WIZARD

 

Воскова депіляція бікіні класичний 350 грн

Воскова депіляція бікіні «Екстра» 580 грн

Воскова депіляція ніг повністю 490 грн

Воскова депіляція бікіні ноги до коліна 390 грн

Воскова депіляція бікіні стегно 390 грн

Воскова депіляція руки до ліктя 280 грн

Воскова депіляція руки повністю 320 грн

Воскова депіляція під пахвами 200 грн

 

Ознайомитись з цінами

Восковая депиляция

Існує багато способів, за допомогою яких можна прибрати зайве волосся. Депіляція дуже популярна. Воскова вважається однією з найпопулярніших завдяки своїй ефективності. Вона являє собою оптимальний спосіб прибрати зайве волосся практично в будь-якій частині тіла. Якісну послугу можна отримати в нашому салоні краси. Запит воскова депіляція Київ центр дозволить швидше дізнатися основні особливості процедури, звернутися до професіоналів з великим досвідом.

Особливості якісної воскової депіляції

Вона володіє декількома важливими перевагами, серед яких безпека і продуктивність. На різних ділянках тіла можуть рости волосся, від яких хотілося б позбутися. Дана технологія дозволяє отримати його без особливих труднощів. Є кілька основних технік, які можуть використовуватися при проведенні процедури. Вони відрізняються температурою. Є тепла, гаряча різновид і холодна. Незалежно від обраного способу гарантується акуратність і висока швидкість. Правильно зроблена воскова депіляція Осокорки дає можливість отримати бездоганний результат. Головне правильно підібрати техніку під конкретний випадок. Можна розраховувати на мінімальний дискомфорт і відсутність хворобливих відчуттів.

Важливо звернутися в сучасний салон краси, щоб отримати всі необхідні переваги даної процедури. Наші досвідчені співробітники знають, як зробити все по-справжньому якісно. Застосовуються матеріали високої якості, краща сировина, антисептики і все інше. Тому воскова депіляція Позняки активно вибирається дуже багатьма жителями столиці, які хочуть виглядати привабливо.

Методика відрізняється простим дією. Треба просто нанести на проблемну ділянку віск за допомогою спеціального інструменту. Попередньо шкіра готується. Треба стежити за температурою, щоб не спровокувати виникнення опіків. Для людей з підвищеною чутливістю краще відмовитися від використання гарячого способу. Буде більш доречною холодна або воскова депіляція. Наші фахівці знають точно, як зробити все максимально професійно і якісно. Результатом стає очищена від волосків шкіра в проблемному місці. Результат може зберігатися приблизно півтора місяця.

Недорога воскова депіляція в Києві

Дану послугу можна замовити дуже швидко, отримавши гарантію високої якості і відмінного обслуговування. Пропонується відмінна якість та інші переваги для будь-якого клієнта, який звернутися в один з наших салонів. Кваліфікована воскова депіляція ціна оголошується перед початком процедури. Звернення до нас буде просто ідеальним рішенням. У нашому салоні можна отримати безліч переваг, серед яких:

- Мінімальна кількість неприємних відчуттів.

- Хороша тривалість отриманого ефекту.

- Відсутність тривалого періоду реабілітації.

- Висока швидкість сеансу, на яку безпосередньо впливає місце обробки.

Легко розраховувати на бездоганну якість, якщо звернутися в наш салон краси, розташований в зручному місці.

Воскова депіляція Солом'янський район

Воскова депіляція Позняки