Воскова епіляція

Воскова епіляція в салоні краси WIZARD

 

Воскова епіляція бікіні класичний 350 грн

Воскова епіляція бікіні "Екстра" 580 грн

Воскова епіляція ніг повністю 490 грн

Воскова епіляція бікіні ноги до коліна 390 грн

Воскова епіляція бікіні стегно 390 грн

Воскова епіляція руки до ліктя 280 грн

Воскова епіляція руки повністю 320 грн

Воскова епіляція пахви 200 грн

 

Ознайомитись з цінами

Восковая эпиляция

За допомогою правильно зробленої епіляції можна очистити різні частини тіла від волосся. Щоб не витрачати занадто багато часу на гоління, краще вибрати більш ефективну процедуру. Їй вважається воскова епіляція, яка характеризується універсальністю та іншими достоїнствами. У нашому салоні краси можна отримати повний набір важливих переваг для досягнення відмінного результату. Кваліфіковані професіонали знають, як задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів.

Переваги воскової епіляції

Рослинність на тілі можна прибрати за допомогою цієї методики досить ефективно. Ця процедура протягом багатьох років дуже жадана, тому що дозволяє зробити шкіру гладкою і по-справжньому чистою. Косметологічний центр з великим досвідом пропонує видалити волосся з гарантією ідеального ефекту. Щоб воскова епіляція ніг пройшла швидко та успішно, треба звернутися до компетентних фахівців. Наші співробітники розуміють, як зробити все на ідеальному рівні. Гарантується кілька основних переваг такої процедури для кожного клієнта:

— Ефективність.

— Безпека.

— Доступність.

Якщо проводити паралелі з іншими техніками, можна відзначити важливі переваги. Наприклад, не виникатиме алергічних реакцій та інших негативних наслідків. Популярна воскова епіляція пахв, яка в порівнянні зі стандартним голінням володіє великою кількістю важливих переваг. Можна розраховувати на стійкий результат, який дозволить зберігати відповідну зону в оптимальній формі максимально довго.

Якісно зроблена епіляція воском може стати ідеальним варіантом привести себе в порядок. Є кілька основних показань для проведення такої процедури, серед яких:

- Жорсткість волосків в проблемних зонах.

- Роздратування, які можуть виникати після стандартного гоління.

- Волосся на різних місцях тіла, від яких хочеться швидко та ефективно позбутися.

У Київ центр наш салон розташований в зручному місці. Там працюють кваліфіковані професіонали, які гарантують бездоганний результат кожному клієнту.

Краща воскова епіляція в Києві

Щоб отримати гарантію відмінного результату, доцільно звернутися в сучасний салон краси. У столиці багато приватних фахівців і салонів пропонують свої послуги. Можна розраховувати на бездоганну якість далеко не завжди, якщо звернутися до нас. З нами воскова епіляція Київ проходить в максимально комфортних умовах з гарантією бездоганної якості. Співвідношення його і ціни також оптимальна. Попередньо можна проконсультуватися, розібратися з вартістю проведення процедури в різних місцях і т. д.

Професіонали намагаються зробити все максимально якісно і професійно, щоб клієнти відчули турботу про себе. У процесі використовуються кращі допоміжні матеріали, що дозволяє розраховувати на відсутність побічних ефектів, алергічних реакцій та інших проблем. Елітний салон робить для клієнтів все можливе.

Воскова епіляція Солом'янський район

Воскова епіляція Позняки