Апаратна косметологія

Апаратна косметологія

Гідропілінг Aquaclean 980 грн

IPL епіляція від 200 грн 

RF-ліфтинг 750 грн

Лазерний ліполіз від 550 грн 

Вакуумний масаж + кавітація від 850 грн

Фотоомолодження обличчя 900 грн

Фотоепіляція 200 — 1040 грн

LED терапія 250грн

Консультація — безкоштовно!
Ознайомитись з цінами

Аппаратная косметология

IPL епіляція

WIZARD - це команда фахівців з величезним досвідом роботи в сфері IPL епіляції. Головними показниками, що свідчать про якість роботи салонів краси, є численні позитивні відгуки клієнтів, більшість з який вже перейшло в число постійних. Наші лікарі-косметологи мають необхідні сертифікати, отримані після навчання в IPL-центрі по фотоепіляції і фотоомолодженню. Всі фахівці салону не тільки забезпечать якісніше видалення волосся, але також і максимально повно дадуть відповіді на всі додаткові питання і допоможуть підібрати рішення.

Технологія

При проведенні процедури IPL епіляції волосся використовується новітня система Clearlight, заснована на технології світлового і светотеплового видалення волосся. У волосяній цибулині міститься меланін, який поглинає світловий промінь, і після трансформує світлову енергію в теплову. В результаті активна зона росту волосся нагрівається і руйнується. Під впливом світлових спалахів на волосяні цибулини знижується чутливість і коротшає час проведення процедури. Апаратна косметологія Київ Позняки - це повна безпека і гарантований ефект. При цьому IPL епіляція безболісна в порівнянні з лазерною.

Для вашої зручності сеанс проводитися на SPA - кушетці. На шкіру наносять спеціальний охолоджуючий гель, який нівелює теплову енергію, захищаючи шкіру від негативного впливу.

 

Безпека методу IPL обумовлена низкою факторів, а саме:

 • - Безконтактний метод IPL епіляції
 • - Практично повна відсутність протипоказань
 • - Відсутність впливу на шкірний епідерміс
 • - Немає необхідності в анестезії
 • - Cool насадка робить процедуру абсолютно безболісною
 • - Всього кілька сеансів і ви забудете про небажане волосся назавжди
 • - Прибирає будь-який вид волоса (пушковий, блонд, темний)
 • - Доступні ціни.

Консультація лікаря-косметолога здійснюється безкоштовно!

Фотоомолодження

У салоні WIZARD доступний метод фотоомолодження. Його винятковими характеристиками є безпека, висока ефективність і доступність.

Метод дозволяє ефективно боротися з небажаними підшкірними новоутвореннями, а також продуктами обміну речовин в верхніх і нижніх шарах шкіри. Апаратна косметологія для омолодження особи користується великим попитом.

Ефективність фотоомолодження

Фототерапія (фото омолодження) - це апаратна косметологія омолодження, яка підходить для корекції гіперпігментації. Професійне виконання гарантує повну відсутність побічних ефектів. Світло поглинається шкірними меланоцитами, забезпечуючи тотальне руйнування пігментних клітин.

Високоефективна методика фотоомолодження при в'ялості шкіри, птозу - дає потужний ліфтинг-ефект.

Апаратна косметологія в Києві має доведену високу ефективність в боротьбі з висипом вугрів в будь-якому віці. Так само відмінно справяється з розширеними порами і нерівністю шкіри, постакне. Апаратна косметологія лазерна допомагає вирішити широкий спектр косметичних проблем.

Фотоомолодження обличчя

Процес фотомолодження - це найкраща апаратна косметологія для зрілої шкіри, яка займає не більше півгодини. Після проведення немає необхідності дотримуватися особливого режиму, і навіть можна відразу наносити косметику. Після проведення кількох процедур спостерігається довгостроковий ефект. Апаратна косметологія мікроструми також дає прекрасний позитивний ефект.

Апаратна косметологія обличчя та тіла підходить для всіх тих, хто хотів би швидко і ефективно поліпшити стан шкіри.

Гідропілінг:

Що являє собою гідропілінг апаратом Aquaclean? Порівнюючи з кислотними та іншими видами пілінгу, гідропілінг є більш делікатною процедурою. Її ви можете проходити і при підготовці до серединного або глибококо типу очищення шкіри за допомогою хімічних препаратів. Після процедури не варто чекати часу, поки шкіра відновлюється. Немає тривалого процесу відновлення з лущенням шкіри.

Гідропілінг відрізняється наступними перевагами:

 • - Процедура дуже безболісна.
 • - Вона дуже ефективна: епідерміс виглядає дуже добре вже після першого сеансу.
 • - Гідропілінг є справжньою знахідкою для тих, хто має чутливу шкіру, так як процедура дуже делікатна, зводяться нанівець опіки, і інші неприємні ситуації.
 • - Відновлювальний період після процедури досить короткий.
 • - Цей вид пілінгу дає відмінний зволожуючий ефект.
 • - Гідропілінг може вирішити проблему з широкими порами, і дрібними зморшками, і забрудненням чорних крапок, запальними процесами і почервоніння.

Апарат Beauty Lux

Это еще одна очень востребованная на сегодняшний день процедура во многих салонах. Beauty Lux является профессиональным аппаратом, у которого уникальная технология совмещения кавитации и RF лифтинга, которая занимает одновременно 4 прибора, чтобы проводить косметические процедуры. Обладает встроенными программами, чтобы моделировать фигуру и лечить целлюлит. Эффект от применения данного аппарата на себе вы можете увидеть сразу, поэтому смело записывайтесь на процедуру.

Лазерна ліпосакція

Лазерна ліпосакція Київ відноситься до одного із затребуваних методів безопераційної ліпосакції. Лазер здавна набув широкого використання в медичній сфері, за допомогою власної надійності і безпеки. Сьогодні ліпосакція відноситься до інноваційного способу пластики. Вона дає можливість прибрати жири на стегнах і в інших зонах, де є проблеми.

Використовується для локального скорочення жирів в сідницях, на животі, і в основному застосовується в комплексних терапіях целюліту. Лазерна ліпосакція ціна низька виправдана, так як процедура дозволяє зменшити обсяги жирових відкладень на животі, талії і в інших проблемних ділянках.

Кавітація

Кавітація Київ сьогодні являє собою одну з найбільш результативних процедур для того, щоб скорегувати форми і зруйнувати зайві жири за допомогою ультразвукової ліпосакції. Багато людей вибирають тільки даний спосіб.

Кавітація, ціна на яку вас приємно здивує, є ультразвуковими хвилями, які впливають на жири і викликають в ньому результат кавітації. Тобто створюються мікропухирці, що збільшуються та роблять жири м'якішими і витісняють з неї адипоцити.

RF ліфтінг

Мета процедури RF ліфтинг Київ: під впливом електромагнітних полів в клітинах має місце підключення метаболічних реакцій. Електроенергія стає тепловою. До того ж процедура RF-ліфтингу впливає відразу на шкіру і підшкірні жирові клітини, минаючи епідерміс.

Во время кожного нагрева до повышенных темпера­тур волокна понижаются и могут утолщаться. На процедуру RF лифтинг лица записываются на сегодняшний день большинство.

Вакуумний масаж

Вакуумний масаж Київ призначений для боротьби з жирами, які на поверхні або дуже глибоко засіли. Вакуум може втягнути складочки, де жири в пастці, таким чином вирівнявши «апельсинову кірку». Вакуум може виштовхнути рідину серед клітин, тобто прибрати набряклість, із розпадаючими продуктами до лімфоканалу і відразу ж «проганяють» їх з тіла. Надмірна рідина серед клітин, що провокує створення і загострення целюліту може виводитися абсолютно природно.

Вакуумний масаж обличчя апаратний показаний для:

 • - Зниження тонусу тканини,
 • - Усунення жирів в проблемних місцях,
 • - Усунення вже помітного целюліту,
 • - Усунення жировика,
 • - Руйнування за допомогою липа,
 • - Усунення післяопераційних дефектів по ліпосакції,
 • - Усунення деформування овалів обличчя.

​​​​​​​LED терапію особи

LED терапия для лица является аппаратным уходом, помогающий сражаться со старением эпидермиса, акне, пигментациями и воспалением. Процедура считается совершенно безболезненной. При этом все клетки обновляются. Для отличного результата многие специалисты советуют проходить процедуру. Из всего вышесказанного можно сделать вывод, что для поддержания отличной формы, вам достаточно посетить вышеописанные процедуры, устранить недостатки своей фигуры и наслаждаться положительным результатом, который сохранится на продолжительное время.

Наші роботи

Апаратна косметологія - ефективне поновлення вашої молодості і краси!

У сучасному суспільстві прийнято, щоб на жіночому тілі було якомога менше волосся. Відсутність волосяного покриву на обличчі, руках, ногах, в зоні бікіні і інших місцях - одна з обов'язкових вимог, якщо ви хочете виглядати привабливо і користуватися непідробним інтересом з боку чоловіків. Але природі модні тенденції байдужі - вона забезпечує ріст волосся знову і знову, скільки б ми їх не видаляли. Перемогти її капризи дозволяє апаратна косметологія обличчя та тіла.

Крім небажаного волосся дискомфорт створює також зайва пігментація на шкірі. Плями на обличчі - не рідкість. Вони з'являються в результаті впливу на шкіру ультрафіолетових променів, гормональних змін в організмі, забруднень пір. Видалити пігментні плями дозволяє апаратна косметологія для обличчя. Вона являє собою комплекс процедур, спрямованих на очищення шкірного покриву, які виконуються за допомогою спеціального обладнання.

Послуги салону апаратної косметології WIZARD

Ми працюємо саме для того, щоб повернути, відновити та зберегти вашу молодість і красу на довгий час. Наша клініка апаратної косметології надає наступні послуги:

 • Видалення волосся на обличчі, руках, ногах, на тілі, в зоні бікіні.
 • Видалення пігментних плям на обличчі.

Боротьба з небажаною рослинністю і пігментацією здійснюється із застосуванням спеціального обладнання для фотоепіляції і фотоомолодження. Відрізнювальна особливість таких пристроїв полягає в тому, що вони впливають на проблемні ділянки пучками світла - фотонами. Світло поглинається волосяними цибулинами і пігментними клітинами, що призводить до їх нагрівання. В результаті, вони руйнуються. А природна регенерація шкіри забезпечує їх повне видалення з організму.

Чому клініка апаратної косметології WIZARD?

Замовити видалення волосся і пігментних плям можна в більшості салонів краси міста Києва. Однак більша частина з них використовують не фото-, а термо- або лазерне обладнання. При використанні пристроїв останніх типів епіляція та омолодження проходять досить болісно, а досягнуті результати зберігаються всього на кілька місяців. Звертаючись до нашого центру апаратної косметології, ви отримуєте важливі переваги:

 • IPL епіляція здійснюється із застосуванням новітнього обладнання светотеплового видалення волосся.
 • Результат від фотоепіляції і фотоомолодження помітний вже після першого сеансу.
 • Процедури проводять висококваліфіковані фахівці, а консультація лікаря-косметолога є абсолютно безкоштовною.

Щоб записатися на прийом в нашу студію апаратної косметології в Києві, без зволікань оформляйте онлайн-заявку на даній сторінці або телефонуйте за одним із вказаних телефонів!

Основні показання для апаратної косметології

Це дуже популярний напрям на відповідному ринку послуг. Існує ряд свідчень, при наявності яких треба звернутися в наш салон краси. В такому випадку апаратна корекція фігури Солом'янський район і інші послуги будуть надані з гарантією якості. Багато володіють різними проблемами естетичного походження, наприклад, жировими відкладеннями, зморшками і т.д. Серед основних показань можна виділити дві категорії: проблеми з обличчям і тілом. Звернутися для замовлення послуг, спрямовані на усунення проблем з особою, можна при таких показаннях:

 • Лущення шкіри.
 • Пігментні плями.
 • Акне.
 • Вугровий висип.
 • Набряки.
 • Зморшки.
 • Зміни вікового походження і т.п.

Якщо говорити про свідчення, пов'язані із тілом, то можна відзначити:

 • Целюліт.
 • Жирові відкладення стійкого характеру.
 • Наявність рубців.
 • В'яла шкіра та ін.

У будь-якому випадку апаратна косметологія для тіла або обличчя допоможе домогтися потрібного ефекту.

Основні протипоказання

Не кожна людина може звернутися в салон краси для замовлення послуг. Існує ряд протипоказань, які зазвичай мають медичний характер. При деяких захворюваннях краще утриматися від проведення процедури. Серед основних протипоказань можна відзначити:

 • Захворювання судин і серця.
 • Цукровий діабет.
 • Онкология.
 • Запальні процеси на проблемних ділянках.
 • Вагітність і лактація у жінок.
 • Переломи, які знаходяться в стадії загоєння і т.д.

Поширені міфи

Зараз апаратна косметологія проти целюліту і безлічі інших проблем використовується дуже активно. Як і в багатьох інших сферах, в цій існує чимало міфів, які виникають через недостатню кількість знання. Серед основних можна відзначити небезпечність даної процедури. Насправді вона по-справжньому безпечна для організму, дає можливість ефективно вирішувати естетичні проблеми. Цьому сприяє використання безпечного обладнання, сертифікованого за всіма стандартами.

Другим міфом є низька ефективність. Насправді плазмоліфтінг апаратна косметологія і інші процедури відрізняються підвищеним рівнем ефективності. Це доведено великою кількістю клієнтів, число яких постійно збільшується. Неефективною вона може виявитися лише в разі звернення до некомпетентним майстрам. Але звернення до перевірений салон краси стає своєрідною гарантією отримання ідеального результату. Якісна апаратна підтримуюча косметологія дійсно допомагає багатьом людям.

❓Які послуги апаратної косметології найпопулярніші в салоні Wizard❓

Найпопулярніші послуги апаратної косметології

❓Які послуги апаратної косметології найпопулярніші в цьому році❓

Самые популярные услуги аппаратной косметологии в этом году: гидропилинг Aquaclean, IPL эпиляция, RF-лифтинг, лазерный липолиз, вакуумный массаж + кавитация, LED терапия.

❓Яка ціна на послуги апаратного косметолога❓

Вартість залежить від обраної послуги: Ознайомитись з цінами,