WIZARD —
Найчистіший салон краси

У мережі салонів WIZARD працюють призери Чемпіонату світу та чемпіони України з нігтьового сервісу та перукарського мистецтва.
Майстри регулярно проходять навчання та підвищення кваліфікації в Європі, в кращих школах України та ближнього зарубіжжя. Салон краси WIZARD відзначений нагородою Київською міською державною адміністрацією «Зразковий об'єкт у сфері надання послуг»

WIZARD гарантує 100% безпеку здоров'я клієнтів

 • Система рекуперації та вентиляції Daikin
 • Бактерицидна рециркуляція приміщень
 • 4 ступінчаста стерилізація інструменту в хірургічному автоклаві
 • Окремі кабінети для обслуговування гостей
 • Обробка всіх поверхонь дезактином, а також дотримання всіх норм, рекомендованих у постанові МОЗ України №20 від 9.05.2020 р.
Безпека Безпека
Професіоналізм Професіоналізм
Приватність Приватність
Бонуси Бонуси
Меню услуг

Бездоганна репутація торгових марок

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

location
вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

location
вул. Анни Ахматової, 30
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття

Сучасний салон краси в Києві

Якщо хочеться отримувати високоякісні послуги, що відповідають всім сучасним стандартам і нормам, сміливо можна звертатися до нас. Елітний Київ салон краси — це комфорт, чистота, команда професіоналів і багато іншого. У штаті працюють тільки кваліфіковані майстри, рівень яких на постійній основі підвищується. Це обумовлено тим, що вони регулярно відвідують спеціалізовані семінари, навчаються у кращих зарубіжних партнерів. Все це позитивно впливає на якість послуг, що надаються, в чому зможе переконатися кожен клієнт.

Преміум салони краси — це завжди гарантія якості та кращого сервісу

Преміальні Київ салони краси являють собою ідеальне рішення, коли треба отримати бездоганний сервіс і відмінну якість конкретної Послуги. Безпека здоров’я клієнтів стоїть для нас на першому місці, як і повне задоволення всіх основних потреб. Тому в процесі підготовки інструментів і місця всередині салону використовуються тільки перевірені технології, якість і надійність яких не піддаються ніяким сумнівам. Для обслуговування гостей є окремі кабінети, в яких присутнє сучасне оснащення. Застосовуються також системи з очищення приміщень, які створюють ідеальні з точки зору чистоти і безпеки умови.

Завдяки нам кожна дівчина незалежно від віку може виглядати привабливо. Комплексний підхід до кожного клієнта позитивно позначається на якості. Елітний салон Київ працює за відповідними стандартами якості. Серед основних наших особливостей можна відзначити:

 • Застосування інноваційних процедур, ефективність яких не піддається ніяким сумнівам.
 • Кваліфіковані майстри, які відмінно знають свою справу.
 • Великий перелік послуг, серед яких обов’язково вдасться підібрати оптимальний варіант в кожному окремому випадку.

У таких ретельно підготовлених умовах нескладно створити унікальний образ, який справить на всіх навколо виняткове враження.

Які послуги пропонує наш салон краси в Києві?

Кращий салон Києва дивує не тільки високоякісним обслуговуванням, але і великим асортиментом послуг, в якому можна під різні запити та потреби підібрати щось цікаве. Нашим майстрам можна довіритися на всі сто відсотків, тому що вони мають у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси, щоб робити клієнток красивими. Можна замовити повноцінний догляд за різними частинами тіла, в тому числі ногами, руками, шкірою, волоссям. У будь-якому випадку використовуються перевірені методики, висококласні засоби, надійні техніки, що позначається на підсумковому результаті. Наші салони в столиці пропонують наступні послуги:

 • Косметологія, яка буває класичною та апаратної, але завжди характеризується бездоганною якістю.
 • Послуги візажиста, який може гарантувати ідеальний результат в кожному окремому випадку.
 • Нанесення перманентного макіяжу за допомогою сертифікованих засобів від перевірених виробників.
 • Висококласний догляд за волоссям.
 • Нігтьової сервіс і т. д.

Сучасний салон краси Київ знає точно, як задовольнити потреби навіть найвимогливіших клієнток. Всі Послуги надаються за основними стандартами якості кваліфікованими професіоналами. Можна замовити і послуги подолога, основним завданням якого вважається усунення проблем, пов’язаних з ногами.

Кращі салони краси в Києві та їх переваги

У столиці працює велика кількість подібних закладів, але далеко не кожне пропонує по-справжньому гідні умови. Щоб отримати гарантію ідеальної якості та доступ до великого асортименту послуг, слід звернутися в кращий салон краси Києва. Ми наполегливою працею і постійним розвитком заслужили цю назву. Всі Послуги надаються максимально грамотно і якісно. Є і безліч інших переваг, за якими багато клієнтів вибирають наш салон. Серед них можна відзначити:

 • Великий вибір послуг, якість яких перевірено часом.
 • Використання тільки ефективних методик і професійних засобів від сертифікованих брендів.
 • Безпека, яка гарантується повним дотриманням правил по створенню чистоти.
 • Персональний підхід. Ми завжди орієнтуємося на потреби клієнтів, ставимо їх запити на перше місце. За допомогою професійної консультації нескладно буде підібрати оптимальну послугу.

Кращі салони в Києві — це наші салони, що було неодноразово доведено. Додатковою перевагою для наших постійних клієнтів стають знижки, спеціальні пропозиції, які допомагають отримувати ще більше. Постійно пропонуються додаткові можливості для клієнтів, які хочуть виглядати привабливо незалежно від зовнішніх факторів і різноманітних обставин.

Студія краси в Києві

Наша студія краси має кілька філій в різних районах столиці, серед яких кожен клієнт зможе вибрати для себе зручний варіант. У салонах фактично нічого не відрізняється, тому що використовуються однакові стандарти якості ведення роботи.

Наші салони краси Київ пропонують оптимальні умови, щоб привести в порядок можна було руки, обличчя, тіло волосся. Наприклад, можна підтягнути шкіру обличчя, повернути їй тонус, приховати різноманітні дефекти. Руки також нескладно буде зробити максимально доглянутими завдяки нам. Професіонали проведуть всі необхідні процедури, порадять, як доглядати за руками правильно в кожному окремому випадку. Пропонується і безліч послуг, що мають відношення до волосся. Тому утримувати їх в красі та здоров’я буде максимально просто.

Сертифіковані салони краси Києва гарантують клієнтам кращі послуги, в якості яких може переконатися кожен бажаючий. Нескладно проконсультуватися на попередньому етапі, щоб дізнатися основні тонкощі, записатися на прийом в зручний час. Перелік послуг приємно дивує широтою, продовжує розширюватися. Ми намагаємося не стояти на місці, рухаючись тільки вперед, що на сто відсотків задовольняє потреби найвимогливіших столичних клієнтів.

Наша мережа салонів краси Київ не просто так вважається оптимальним рішенням за всіма параметрами. У нас працюють суворі правила і стандарти якості, надається безліч послуг, застосовуються тільки сертифіковані засоби і якісне обладнання. Все це забезпечує класний результат, який отримати неможливо в будь-якому іншому столичному салоні або тим більше самостійно. Ми допоможемо підібрати потрібну послугу кожному клієнту, забезпечимо оперативність, якість надання та безліч інших важливих переваг. Треба просто записатися для цього на прийом.

Читати далі