Естетика тіла

Таласотерапія

Арома-пілінг + масаж апельсинами «Фруктовий рай» 1500 грн

Стоунтерапія 1500 грн

Антицелюлітний масаж STYX 590 грн

Віскі-пеленання STYX 1150 грн

Масаж від  200 грн

Водоростеве обгортання 850 грн

Обгортання антіцелюлітне 590 грн

Ознайомитись з цінами

Эстетика тела

Естетика тіла

У кабінеті є все необхідне для відпочинку душі і тіла. Масажний стіл на пульті управління з термо-матрацом, що забезпечує хороший підігрів, з перших хвилин Ви відчуєте тепло і комфорт.

У нашому кабінеті є душова кабіна та санвузол. Наявність душа дає можливість відчути себе комфортно, зняти втому після робочого дня. Важливо і необхідно після проходження процедур (пілінгу, обгортань, масажів). Інтер'єр оформлений в італійському стилі: шафи з необхідним приладдям для роботи, дзеркало, вішалка, стільці - все для зручності та затишку наших клієнтів.

 

У салонах краси WIZARD тільки найсучасніше обладнанняClear light Інноваційна медична естетична система, що поєднує в собі технології для обробки шкіри і видалення волосся. Об'єднує кріогенний, вакуумний і світлодіодний вплив - LED, підвищуючи ефективність процедур.


Stone massage heaters       Використовується для однієї з найбільш затребуваних SPA-процедур - стоунтерапія (з вулканічними каменями). Процедура для справжніх гурманів. 


Разогреватель рушників, в ньому можна так само нагрівати масло і гарячий компрес. Перед початком роботи проводиться дезінфекція спеціальним дезінфікуючим розчином. Після кожної процедури дезінфекція проводиться повторно.

 

У кабінеті завжди звучить приємна музика - релакс, горять арома - свічки. На час процедури Ви зможете відключитися від життєвих проблем і реальності - перенестися в світ чарівництва і приємних фантазій. Ми раді запропонувати Вам чашку ароматного фірмового чаю з італійськими травами або кави з обов'язковими солодкими частуваннями і фірмовим варенням від WIZARD.

Відвідавши нас одного разу - Ви обов'язково повернетеся знову.

Ми завжди раді зустрічі з Вами!

Естетика тіла - відпочиньте на 100%!

Сучасний темп життя часто вимагає від нас працювати в режимі «нон-стоп». Щоб усе встигнути, нерідко доводиться жертвувати дорогоцінним сном і повноцінними обідами. Ситуацію ускладнює ще й нездорова екологія. В результаті, стрес бере своє. Ми постійно відчуваємо втому, прискорюються процеси старіння шкіри, виникає бажання сховатися подалі від міської суєти.

Кращий спосіб відновити сили і повернути собі колишній ентузіазм - повноцінно відпочити. Саме для цього і призначена естетика жіночого тіла. Вона являє собою комплекс процедур, спрямованих на очищення шкірних пор від накопичень, розслаблення всіх м'язів, набуття душевного спокою.

Студія естетики тіла WIZARD: основні послуги

У нашому салоні краси ви можете замовити:

  • Сольовий арома-пілінг з можливістю подальшого масажу апельсинами.
  • Стоунтерпію.
  • Антицелюлітний масаж і віскі-пеленання STYX.
  • Проколювання вух

Наші кімнати відпочинку обладнані м'якими меблями і функціональним обладнання. Приємна атмосфера доповнюється розслаблюючою музикою і аромо-свічками. Ми з радістю почастуємо вас натуральним італійським чаєм або кавою з солодощами і фірмовим варенням. Відпочиньте на повну - дзвоніть і замовляйте масаж естетики тіла в WIZARD прямо зараз!