Нарощування нігтів

Нарощування нігтів в салоні краси WIZARD

 

Класичне нарощування нігтів з покриттям 1200 грн

Класична коррекція нігтів з покриттям 950 грн

Нарощування нігтів френч (малювання, виклад) від 1560 грн

Зняття нарощених нігтів 250 грн

Нарощування одного нігтя 120/130 грн

Консультація Безкоштовно

 

Ознайомитись з цінами

Наращивание ногтей

Спеціалісти салонів Wizard є Чемпіонами та призерами Чемпіонатів України з нігтьового сервісу, мають сертифікати міжнародного зразка, виступають тренерами по найскладнішим технікам манікюру та покриття гель-лак, що гарантує ідеальну якість нарощування нігтів.

Не кожна жінка задоволена своїми власними нігтями. Тому часто використовується процедура нарощування нігтів, яка при певному підході дозволяє домогтися блискучого результату. В процесі використовується спеціальний гель для нарощування нігтів, що володіє безліччю експлуатаційних переваг. У нашому салоні краси можна отримати гарантію чудової якості. На попередньому етапі можна проконсультуватися з майстрами-професіоналами, дізнатися про особливості процедури. Кожен фахівець має великий досвід, що дозволяє розраховувати на перевершенну якість.

Скільки коштує нарощування нігтів та якими особливостями характеризується дана процедра?

Це одна з найпоширеніших процедур, пов'язаних з обробкою нігтів. Жінка може виглядати прекрасно, якщо правильним чином підготувати власні нігті. Негативний вплив на них можуть вплинути найрізноманітніші чинники, серед яких стреси, нестача корисних речовин в організмі і багато іншого. Тому в подібних ситуаціях важко розраховувати на власні нігті, їх природну силу. Але вихід можна знайти з будь-якої ситуації. В даному випадку в його якості виступає гель для нарощування нігтів, за допомогою якого легко домогтися відмінного результату.

Сучасні технології та матеріали дозволяють домогтися потрібного результату. До складу гелю входять спеціальні компоненти, які зміцнюють нігтьову пластину. Сучасне обладнання допомагає зберегти привабливість і здоров'я нігтів. Професійний підхід гарантується кожному клієнту на 100 відсотків. Нігті це своєрідна візитна карткочка представниці слабкої статі. Багато хто хоче зробити їх красивими, але не завжди розуміють, як саме можна реалізувати таке бажання. Оптимальним варіантом найчастіше стає нарощування нігтів в сучасному салоні. Ми працюємо по різних районах столиці, серед яких Солом'янський район. Серед основних переваг даної процедури можна відзначити:

– Долговечность эффекта.

– Возможность достаточно просто скрыть небольшие дефекты, неровности на ногтях.

– Отличный выбор разнообразных дизайнов благодаря многообразию современных лаков.

– Несложно придать ногтям оптимальную форму, которую только захочется.

– Дополнительная защита от внешних факторов воздействия.

Найкраще нарощування нігтів у Києві

Щоб отримати повний набір переваг, які дає ця процедура, треба звернутися в сучасний салон краси. Це своєрідна гарантія неперевершенного результату. У нашому салоні працюють компетентні фахівці, використовуються унікальні стандарти роботи. Тому нарощування нігтів Київ буде виконано гарантовано якісно. Професіоналізм майстрів доступний для всіх бажаючих, хто хоче привести свої нігті в ідеальний стан. Ми робимо все можливе, щоб клієнти залишалися завжди задоволеними нашими послугами. Все відбувається в комфортних умовах сучасного салону краси.

Наші роботи

 

Нарощування нігтів Солом'янський район

Нарощування нігтів Позняки