Нарощування волосся

Нарощування волосся

Мікрокапсульне нарощування волосся від 2000 грн

Продаж слов'янського волосся від 5000 грн

 

Консультація - безкоштовно!

Ознайомитись з цінами

Наращивание волос

Нарощування волосся - простий, легкий і безпечний спосіб отримати густі і розкішне волосся для кожної.

Голлівудське нарощування волосся Київ - кожна б хотіла голлівудську зачіску. Якщо ви з дитинства не можете похвалитися здоровим і густим волоссям, то зверніть увагу на цю статтю. Може бути, стан вашого волосся далеко від ідеалу через погану екологію, неправильного харчування, частого стресу або, може, у вашій родині ніколи не було людей з шикарними локонами. Можливо, раніше у вас було ідеальне волосся від природи, але через швидкоплинного часу вони порідшали і вже не такі розкішні, як були колись, не варто впадати у відчай. Адже будь-яка жінка хоче похвалитися сильними і здоровими волоссям, вільний спадаючих до неї на плечі. Не варто впадати у відчай - звичайно, можна провести ряд процедур, сподіваючись через рік-два отримати результат. А можна не відкладати свої бажання, а відправитися на нарощування волосся. У нашому салоні професійні майстри нададуть вам необхідну послугу, гарантуючи результат, який вас порадує.

Мы предлагаем услуги высокого качества — с использованием только проверенных продуктов высшего класса, чтобы обеспечить достойный уход для вашего лица, тела, ногтей и волос. Наш парикмахерский салон рад будет предложить весь спектр наращивания волос по самым надежным, безопасным и качественным технологиям. Результатом будет идеальные густые локоны, которые долгое время будут сохранять достойный вид.На предлагаем следующие услуги:

Наши мастера всегда готовы предложить клиентам множество услуг по уходу за собой. Если говорить о наращивании, то мы успешно применяем следующие технологии по такой услуге, как капсульное наращивание волос Киев.

-Мікронаращування по сертифікованому методу Extend Magic.
-Мікрокапсульне безпечне нарощування волосся способом Euro.So.Cap.

Стрічкові нарощування волосся та аналогічні процедури: які матеріали використовуються?

При виконанні процедури застосовуються тільки слов'янські пасма, що пройшли ретельний відбір і обробку. Вони повинні бути здорові, які не піддаються впливу фарби або інших речовин, і оптимальної довжини. При нарощуванні методом з використанням мікрокапсул майстер буде застосовувати тільки сертифіковане термічне обладнання. Для кріплення пасм до вашого волосся будуть використані матеріали високого класу від європейських постачальників. Переконайтеся самі в якості наших послуг, подивившись відгуки клієнтів - забийте в пошуковику стрічкове нарощування волосся київ.

Після надання послуги нарощування в нашому салоні результат буде триматися не менше півроку - ми даємо гарантію. Після закінчення цього терміну буде потрібно корекція вашої зачіски. Можна проходити трохи довше або трохи менше, але після зазначеного терміну варто знову ненадовго відвідати нашу майстерню. Ваші природні волосся відросте за цей час і кріплення нарощених локонів стане видно оточуючим. Крім того, будь-які волосся мають властивість випадати в процес свого життєвого циклу - і на нарощених пасмах через півроку можуть з'явитися невеликі ковтуни.

Як бачите, аргументи на користь того, навіщо звернутися саме в наш салон, щоб наростити волосся, очевидні:

— Мы предлагаем клиентам все виды современных методов наращивания волос. Как горячий, так и холодный метод.

— Наш салон использует только высококачественные и безопасные материалы.

— Ответ на вопрос по стоимости — наращивание волос цена киев? Благодаря нашему подходу к клиентам и гибкой бонусной системе вас удивит цена — ниже, чем у конкурентов.

Мы работаем, чтобы наши клиенты были довольны. Никогда не надо расстраиваться, если ваши волосы не очень густые или здоровые. Природа не захотела предоставить вам роскошную шевелюры — но ее предоставим вам мы. Возьмите ситуацию в свои руки. Достаточно обратиться в наш салон, озвучив свои пожелания. Сертифицированные мастера воплотят в жизнь все ваши пожелания. Достаточно только позвонить нам по указанным телефонам или оставить заявку на сайте, найти форму можно по запросу наращивание волос позняки или трессовое наращивание волос киев— мы сами перезвоним вам, бесплатно проконсультируем и запишем на прием к специалисту.

Безпечне мікронарощування волосся подарує вам можливість мати густі і розкішні пасма. Ніхто не зможе здогадатися, що ваші локони - це справа рук майстрів, а не самої природи, якщо ви самі не скажете. Звернувшись до фахівців нашого салону, ви легко і безпечно зможете створювати нові образи і підкорювати серця оточуючих. Пишіть швидше нам з питаннями - наприклад, краще нарощування волосся київ недорого?

Мікронарощування волосся виконає Ваше бажання мати густе волосся будь-якої довжини і захоплювати оточуючих блискучими хвилями завитків, що обіймають плечі. Салон Wizard перетворює мрії жінок в реальність, виконуючи нарощування волосся і створюючи нові образи.

Використовуються тільки безпечні методи нарощування волосся - це мікронарощування Extend Magic і мікрокапсульне горяче нарощування Euro.So.Саp.

Фахівці салонів Wizard є Чемпіонами та призерами Чемпіонатів України з перукарського мистецтва, мають сертифікати міжнародного зразка, виступають тренерами по найскладнішим технікам нарощування волосся, що гарантує ідеальну якість