Дермапен

Постійно придумують нові способи, за допомогою яких можна омолодити шкіру. Багато хто хоче виглядати більш привабливими і молодими. Одним з таких варіантів вважається дермопен. Він являє собою перевірений спосіб, який передбачає використання фракційної мезотерапії. Методика відноситься до апаратного типу, передбачає вплив за допомогою мікроін’єкцій на проблемну ділянку шкіри. Використовується спеціальний апарат, який дозволяє домогтися потрібного результату, але тільки в умілих руках досвідчених професіоналів. Наш центр косметології розташований в зручному місці, в ньому використовуються високі стандарти якості, що позначається на отриманому результаті.

Переваги використання дермапена для омолодження шкіри

Сучасний апарат має масу цікавих переваг, які роблять його таким затребуваним. У ньому може використовуватися різну кількість голок, наприклад, 12 або 36. Інноваційні технології в косметології допомагають домагатися ідеального результату. Дуже важливо правильно налаштувати апарат, щоб отримати відповідний ефект. Тільки досвідчені професіонали зможуть зробити це без особливих проблем. Зараз дермопен стає з об’єктивних причин все більш популярною послугою. Оригінальне обладнання дозволяє реально омолоджувати шкіру.

Основні ефекти дермапена

— Звуження пор.

— Усунення пігментних плям.

— Поліпшення метаболічних процесів і кровообігу.

— Підвищення еластичності та регенерації.

Все це безпосередньо позитивно впливає на зовнішній вигляд. Особа автоматично стає більш підтягнутим і моложавим, через що підвищується впевненість у своїй привабливості, пропадають різноманітні комплекси.

Сучасний пристрій виглядає досить компактно, але відрізняється підвищеною ефективністю. З назви неважко здогадатися, що воно нагадує зовні ручку. Поступово дермопен А і в інших районах завойовує популярність. Сучасне обладнання зроблено з міцних матеріалів, які забезпечують тривалу та ефективну експлуатацію. Є кілька швидкісних режимів, які повинні підбиратися косметологом. Для цього проводиться попередній огляд і консультація.

Доступний дермапен в Києві

Дана послуга дуже популярна, але її вартість і якість може кардинально відрізнятися в різних місцях. З нами дермопен буде володіти ідеальним співвідношенням ціни і якості, гарантією безпеки та масою інших переваг. Отримати все також можна і, якщо замовити дермопен в нашому салоні краси. Методика передбачає запуск регенераційних процесів в шкірі, завдяки чому продукується велика кількість колагену. Шкірні покриви відновлюються, стають більш привабливими.

На дермопен ціна поєднується з бездоганною якістю самої процедури. Наші співробітники для цього володіють потрібними знаннями та досвідом, що відбивається на безпосередньому результаті.

Наші ціни
Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

location
вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

location
вул. Анни Ахматової, 30
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття