Ламінування вій

Фахівці салонів Wizard є чемпіонами та призерами чемпіонатів України з макіяжу, мають сертифікати міжнародного зразка, що гарантує ідеальну якість ламінованих вій.

За допомогою сучасних процедур в салоні краси можна зробити зовнішність більш привабливою, правильно розставити акценти. Ламінуванням вій займаються багато фахівців в Києві, але не скрізь можна розраховувати на оптимальне співвідношення якості та ціни. Наш салон краси працює за сучасними стандартами якості, що може відчути на собі кожна клієнта. Це своєрідна гарантія відмінного результату.

Що називається ламінуванням вій?

Це спеціальна процедура, яка дає можливість організувати якісний догляд за віями. Додатково проводиться фарбування, завивка. Комплексний підхід гарантує оптимальний результат. На ламінування вій ціна Київ в наше елітному салоні приємно дивує. Дуже просто звернутися до професіоналів з великим досвідом.

Стійкість процедури вважається головною перевагою. Можна розраховувати в середньому на пару місяців якісного ефекту. При цьому можна робити практично все, що завгодно, в тому числі фарбуватися, вмиватися і т.д. це оптимальна процедура для довгих і світлих вій. В такому випадку вдається домогтися найкращого ефекту. Можна вибирати рівень завивки. Вона може бути більш сильною або слабкіше. Пропонується і непоганий вибір пігментів для фарбування. Наприклад, можна вибрати коричневий або чорний колір. Якісне ламінування і ботокс вій стає все більш популярною процедурою. Можна розраховувати на якісні послуги в нашому салоні для будь-якого клієнта.

Процедура може підійти для вій будь-якого типу, що стає важливою перевагою. Ідеально вона буде виглядати для густих і довгих вій, дозволяючи підкреслити всі їх основні особливості. Вії закріплюються за допомогою спеціального валика, який дозволяє отримати вигин. Відповідно до довжини підбирається і розмір валика. У процесі використовується м’яка фарба, масляний склад. Все це направлено на зміцнення, створення особливої форми. Зміцнююча сироватка наноситься в процесі, щоб домогтися довговічного ефекту. В середньому процедура займає близько півтори години.

Ламінування вій ботоксом в Києві

Щоб отримати гарантію високої якості цієї послуги, слід звернутися в перевірений салон краси. Кожна клієнтка може розраховувати на такі переваги:

– Висока якість послуги.

– Використання тільки високоякісної сировини.

– Індивідуальний підхід і т. д.

Професійне ламінування вій відрізняється неймовірною якістю в нашому салоні. Досвідчені майстри точно знають, як домогтися приголомшливого ефекту в кожному окремому випадку. У складі сироватки, яка використовується в процесі, є безліч корисних речовин. Вони цілюще впливають на стан вій, захищають від негативних впливів і інших подібних проблем. Збільшується обсяг, вії стають максимально доглянутими та привабливими. Привабливо виглядати з такими віями буде простіше. Наші фахівці точно знають, як домогтися відмінного ефекту.

Наші роботи
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
btw
Порада
від візажиста Катерини

Як правило, ламінування на віях тримається від 1 до 3 місяців, все залежить від обраного догляду. Щоб ефект від ламінування вій тримався довше, раджу на час відмовитися від зняття макіяжу ватяними дисками.

Наші ціни
Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

location
вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

location
вул. Анни Ахматової, 30
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття