Гідропілінг апаратом Aquaclean!

Aquaclean-апаратна процедура для очищення, відлущування і глибокого зволоження шкіри. Її можна використовувати як альтернативу механічної чистки у косметолога, в якості регулярного м'якого пілінга, при зневоднення і сухості, для підготовки до більш серйозних процедур по догляду (на зволоженою і цілісної шкірі ефект буде більш помітним, а реабілітаційний період зменшиться), а також у випадках, якщо потрібно виглядати добре.Aquaclean-процедура обідньої перерви: швидка, безболісна, без наслідків, які потрібно замазувати і приховувати.

Записатися на процедуру Aquaclean!

Що це: апаратна процедура для очищення, відлущування і глибокого зволоження шкіри.

Тривалість: 30 хвилин

Скільки коштує: від 980 грн в залежності від масштабу застосування(тільки обличчя + шия, обличчя + декольте)

Побічні ефекти та реабілітація: побічних ефектів немає, легке почервоніння після процедури проходить за 5-7 хвилин.

Етап один - Діагностика, косметолог оглядає шкіру і приймає рішення, яким буде догляд. Від цього залежить вибір насадок AquaPeel (вони бувають різні - для ексфоліації, екстракції, зволоження, для різних типів шкіри, а також окрема насадка-для тіла, відрізняються діаметром і наявністю отворів на робочій поверхні), активних сироваток і додаткових бустерів, в залежності то того, які показники здоров'я шкіри потрібно відкоригувати.

Етап два – екстракція. Це і є атравматична чистка пір. Відчуття ті ж, ніякого дискомфорту. Без натискання, болю і гояться плям на обличчі. 7-8 хвилин і готово. До слова, пори дійсно стали чистіше, на носі зникли великі сірі точки, найширші пори, які добре піддаються чищенню, спорожніли та звузилися.

Третій етап: зволоження. Найприємніший, тому що в процесі руху маніпули з насадкою по обличчю на шкіру наносять прохолодну сироватку, багато сироватки. Кількість засобу можна варіювати-виходячи зі ступеня зневоднення шкіри косметолог сам приймає рішення, скільки продукту нанести. Крім механічної ексфоліації (насадка «зчищає» ороговілі клітини епідермісу) під дією вакууму в насадку надходить сироватка. Вихровий характер її розподілу досягається за рахунок щільного контакту зі шкірою. Це підсилює зволожуючий ефект і забезпечує більш глибоке проникнення активних інгредієнтів сироваток. Саме завдяки цьому шкіра залишається зволоженою надовго: ефект помітний і на наступний день і через день, ознаки сухості проходять (але це не скасовує використання звичних зволожуючих продуктів).

Ефект: відчуття чистоти і» дихання " шкіри – перше враження від Aquaclean. Уявіть собі чистку і легкий пілінг-два в одному-тільки без травм, сухості і реабілітаційного періоду. Завдяки поліпшенню мікроциркуляції крові застійні плями розсмоктуються швидше. Реакції у вигляді висипань (уточнюю для тих, у кого шкіра жирна або проблемна і може відреагувати на нових догляд і будь-які інші маніпуляції) немає.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *