Baehr

З недавніх часів у світовому співтоваристві сталася справжня еволюція, коли нігтьова естетика і медицина стали одним цілим під назвою «подологія». Професійний догляд за здоровою і лікування проблемної стопи-стало можливим завдяки німецьким інноваціям в 60-х р XX століття, а саме відкриттю апаратного педикюру або підо-педикюру. Технологи з Німеччини довели, що найпроблемніші ноги можуть бути не тільки здоровими, але і красивими. Європейські країни захоплено прийняли знахідку німецьких вчених, тому що апаратний педикюр володіє важливою перевагою. Гігієнічність і дезінфекція при подо-педикюрі якісно відрізняється від обрізного. У зв’язку з цим більшість країн ЄС заборонили класичний педикюр як такий.

Творцями сфери подології спочатку були поставлені високі стандарти при виконанні апаратних методик. Однією з перших відповідних космецевтик стала косметика «BAEHR». Підприємець з Гамбурга Густав Баєр в 1949 році створив концерн з виробництва високоякісної косметики подологічного напрямку. З першого дня виробництва і по сьогоднішній день, вона відповідає всім найвищим стандартам якості. Підтвердженням цього є ISO-сертифікація (9001:2008, 13485:2010), що означає Для Вас: постійний контроль і поліпшення якості.

Постійні впровадження розробок вчених і використання виключно високоактивних натуральних компонентів стали запорукою досконалості косметики по догляду за ногами і руками. Лінія “PediBaehr” дозволяє ефективно працювати з подології, усуваючи будь-які проблеми ніг.

Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

location
вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

location
вул. Анни Ахматової, 30
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття