HydroPeptide

HydroPeptide ® – новий підхід до преміум-сегменту космецевтичних засобів

2004 року продукція HydroPeptide ® кардинальним чином змінює підхід до догляду за шкірою клієнтів по всьому світу, реалізуючи основні ідеї бренду:

 • красивою може бути тільки здорова зсередини шкіра
 • всі лінійки засобів HydroPeptide ® працюють як в напрямку комплексного омолодження і профілактики вікових змін шкіри, так і цілеспрямовано усувають конкретну проблему
 • кожен продукт HydroPeptide ® підлаштовується під індивідуальні потреби шкіри на яку його наносять в даний момент і проявляє себе по-різному в залежності від її стану
 • космецевтика HydroPeptide ® має стійкий, прогресуючий накопичувальний оздоровчий ефект
  процедура застосування будь-якого продукту HydroPeptide ® комфортна для власників всіх типів шкіри, включаючи гіперчутливу, схильну до запалень і травмовану
 • виробництво космецевтики HydroPeptide ® зберігає природний баланс організму людини, не порушує прав тварин і не шкодить навколишньому середовищу, з цього наша продукція не містить гідрохінон, парабени, фталати, сульфати, компоненти тваринного, гормонального і гормоноподобної походження, синтетичні віддушки, відбілювачі та інші агресивні компоненти, не випробовується на тварин, є веганскої і схвалена FDA (США).

Натуральні та високотехнологічні інгредієнти для здоров’я шкіри обличчя і тіла

Після першого ж застосування космецевтики HydroPeptide ® ви помітите візуальне і тактильне поліпшення якості шкіри, вона стане більш гладкою, зволоженою, приємною на дотик, покращиться колір, освітлити почервоніння і пігментні плями, з’явиться природне сяйво-такий результат забезпечують активні інгредієнти в складі препаратів:

 • більше 70 потужних пептидів нового покоління (молекул які передають сигнали клітинам шкіри) омолоджують шкіру на рівні ДНК, зменшують видимість зморшок і надають сяйво
 • унікальна комбінаціях 3х видів гіалуронової кислоти забезпечує миттєвий ліфтинг, глибоке зволоження, пом’якшення і еластичність шкіри
 • ретельно підібрані екстракти рослинних стовбурових клітин насичують власні клітини шкіри антиоксидантами і підвищують її захисні здібності
 • натуральні цінні олії холодного віджиму живлять і утримують вологу
 • пудра чорного перлів і природний викопний мінерал Слюда надають благородне сяйво і здоровий вигляд

В даний час засоби по догляду за шкірою обличчя і тіла HydroPeptide ® використовуються в найпрестижніших салонах, медичних центрах і косметологічних кабінетах у 24 країнах. Наше унікальне бачення догляду за шкірою відповідає запитам найвимогливіших клієнтів показуючи висококласний досвід і бездоганні результати.

HYDROPEPTIDE – ЗВЕРНИ ЧАС НАЗАД!

HydroPeptide – США) – провідний преміальний бренд в США, що використовує науку епігенетику при створенні своїх продуктів. Найбільш нагороджувана та ефективна професійна лінія, відзначена більше 40 нагородами в області косметології в США.

Марка була створена у 2004 році в США командою хіміків, докторів, косметологів і дієтологів. В даний час команду вчених і технологів HydroPeptide очолюють провідні генетики і доктора США. Відмінною особливістю HydroPeptide є те, що пептидні комплекси в необхідній концентрації містяться абсолютно у всіх препаратах по догляду за шкірою. Вся лінійка використовує нові епігенетичні принципи, які працюють на рівні ДНК клітин шкіри.

HydroPeptide забезпечує бездоганні результати в поєднанні з комфортом преміум класу.

Кожен косметичний продукт HydroPeptide бореться зі старінням шкіри одночасно з незліченною безліччю вторинних проблем, таких як надмірна пігментація, чутливість, втрата вологи та вугрі. Часто клієнтам доводиться робити вибір між боротьбою зі старінням і лікуванням проблем, які притаманні тільки їх шкірі.

Космецевтика HydroPeptide розроблена вченими і генетиками, які переконані, що клієнти не повинні вибирати між засобами зі спірними інгредієнтами та рецептурами, які не пройшли клінічні випробування.

НАУКОВИЙ ПІДХІД

Завдяки унікальному поєднанню пептидів, антиоксидантів, протизапальних засобів, рослинних поживних речовин і натуральних ароматів, HydroPeptide досягає бездоганного об’єднання науки і естетики.

Космецевтика HydroPeptide-Лідер галузі в пептидної технології. Здатність пептидів покращувати стан шкіри без негативного впливу-якісно відрізняє їх від інших активних інгредієнтів.

Рецептури HydroPeptide забезпечують отримання високих результатів у боротьбі зі старінням завдяки включенню цілого комплексу пептидів в кожен засіб. Ексклюзивна система консервантів пептидів дозволяє HydroPeptide уникати багатьох сумнівних і шкідливих консервуючих речовин. Косметика HydroPeptide не містить парабенів, фталатів, сульфатів, не тестувалася на тваринах, також не використовує синтетичні ароматизатори, феноксіетанол і глютен.

ЕПІГЕНЕТИКА & ШКІРА

Наші гени визначають, як ми виглядаємо і як наша шкіра старіє. Але, з наукою епігенетикою ми можемо впливати на те, як гени виражають себе, по суті, «включаючи» гени, які сигналізують клітинам про своє здоров’я, і «вимикаючи» гени, які діють неправильно. Епігенетика абсолютно застосовується до генів, які контролюють клітини шкіри.

Команда генетиків HydroPeptide розробляє засоби з потужними активними інгредієнтами для передачі сигналів генам, які змушують клітини шкіри працювати зсередини, включаючи бажані реакції (такі як вироблення власного колагену, глибока гідратація, освітлення і т.д,) і вимикаючи небажані реакції (пігментація, сухість, купероз і т. д.).

Таким прикладом інгредієнтів, які віддають сигнали нашим генам, є пептиди, які взаємодіють з іншими натуральними активними речовинами в ретельно розроблених формулах. Пептиди в косметиці зарекомендували себе як абсолютно безпечні та ефективні інгредієнти, що дозволяють досягти найкращих результатів за короткий термін і зберегти його на тривалий час.

Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

location
вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

location
вул. Анни Ахматової, 30
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття