Saryna KEY

У 2004 році Майк розробив свій перший продукт, збагачений маслом Аргана. Вибравши креативну концепцію рішення, повністю суперечить напрямку ринку, він вирішив назвати продукт екзотичною назвою» марокканське масло”, стимулюючу уяву, як перукаря, так і клієнтки. Так народилося “марокканське масло”, сьогодні успішно продається по всьому світу його новими власниками. З тими ж сміливістю і креативністю, що супроводжували створення бренду «марокканське масло» зараз реалізується вся продукція торгової марки «Saryna Key». Майк каже, що використання скляних пляшок, бурштинового кольору додало продукту вигляд лікарського препарату, поєднуючи воєдино косметичні та медичні процедури. Таким чином, була створена концепція, що поєднує в собі здоров’я і красу в одному продукті.

Детально про основу нашої продукції – африканському маслі Ши

“Saryna Key” вперше представляє світу масло Ши.
В глибині африканської савани росте дерево Ши. Воно дорослішає протягом п’ятдесяти років, по закінченню яких на ньому дозріває горіх Ши. Секрет природи блискучих, м’яких і здорового волосся. Здоров’я і благополуччя є першим пріоритетом для сьогоднішніх споживачів. При розколюванні горіха і після короткого процесу фрезерування, виділяється масло багате вітамінами А, Е і F, незамінними жирними кислотами, білками і кислотами кориці. Ці природні особливості забезпечують вологу, заохочують оновлення клітин, покращують кровообіг в шкірі голови, а також захищають від шкідливих для волосся, УФ-променів. “Saryna Key” з гордістю запускає чотири нових серії продуктів з масла Ши, спеціально розроблених для чотирьох типів волосся, пошкоджених, фарбованих, кучерявих і тонких. Ці формули включають натуральні добавки, такі як білок пшениці, яблука, бавовна, протеїни шовку і амінокислоти.

Для “Saryna Key” найважливішим фактором є якість продукції.

Дизайн упаковки продукту є дуже важливим фактром. Майк був першим, хто визнав чудові якості сировини, з якого виробляється “Morrocanoil «і першим, хто визнав медичні та косметичні переваги масла Ши, з якого виробляються продукти компанії» Saryna Key”, що стала першопрохідцем у світі косметики. “Saryna Key” розробляє і виробляє інноваційні засоби по догляду за волоссям з використанням самих передових технологій. Що особливо відрізняє нашу продукцію від продукції конкурентів, так це просто божественний запах, що залишається на вашому волоссі протягом тривалого часу.

Правила застосування продукції дуже прості, і не вимагають особливих спеціальних знань і навичок.

Продукція є природною, заснованою на органічних компонентах. Порядок застосування і вся необхідна інформація про нашу продукцію знаходиться на етикетках, виконаних українською мовою. Для нас було дуже важливо донести дану інформацію нашим клієнтам доступною для них мовою в повному обсязі. Користуючись нашою косметикою, ви гарантовано не зможете завдати будь-якої шкоди, як собі, так і Вашому волоссю. Це в принципі виключено і неможливо.

Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

location
вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

location
вул. Анни Ахматової, 30
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття