Мелірування волосся

Фахівці салонів Wizard є Чемпіонами та призерами Чемпіонатів України з перукарського мистецтва, мають сертифікати міжнародного зразка, виступають тренерами по найскладнішим технікам догляду за волоссям, що гарантує ідеальну якість мелірування волосся.

Гарне волосся подобаються практично всім. Завдяки ним можна створити привабливий образ, правильно розставити акценти. Існує безліч різноманітних методів, за допомогою яких можна привнести додаткову родзинку. Популярно мелірування волосся, яке має масу особливостей і переваг. Воно являє собою знебарвлення або фарбування волосся, що дозволяє домогтися незвичайного результату. Щоб воне було по-справжньому якісним, треба звернутися в салон краси з досвідом. Ми пропонуємо високоякісні послуги всім клієнтам. В елітному салоні краси для цього є все необхідне.

За допомогою даної послуги можна змінити колір волосся трохи, але отримати безліч унікальних переваг. В основі лежить гра кольору, який робить образ набагато більш стильним і привабливим. Дана процедура, проведена в надійному місці, має безліч цікавих переваг і особливостей. Завдяки ній можна зробити волосся максимально привабливими, не користуючись при цьому радикальними технологіями знебарвлення. Розраховувати також можна на створення незвичайних переливів, які дозволять подивитися на себе з абсолютно іншого боку. Образ істотно оновлюється, стає по-справжньому свіжим і оригінальним. Якщо волосся дуже тонкі, можна буде надати їм візуально додатковий обсяг. Є кілька різновидів процедури, серед яких каліфорнійське мелірування. Його популярність серед дівчат останнім часом активно зростає.

Якщо все зробити правильно, можна гарантувати ідеальний результат. Процедура досить складна, через що важливо звернутися до справжніх професіоналів з досвідом. Самостійно можна нашкодити волоссю, зробити тільки гірше. При професійному підході мелірування на темне волосся дасть чудовий результат, як і на будь-які інші.

Мелірування і основні особливості процедури
До основних переваг процедури можна відзначити:

— Можливість досить швидко створити ефектний образ.

— Безпечний вплив на волосся, які не будуть пересихати.

— Коли волосся відростає, переходи не надто помітні. Тому можна обійтися без частого проведення колірної корекції.

Завдяки всьому цьому мелірування на русяве волосся користується величезною популярністю. Це один з найпростіших і доступних способів змінити власний імідж.

Мелірування в Києві

Замовити послугу в столиці дуже просто. Київ центр, Солом’янський район – це місця в місті, в яких працюють наші філії. Пропонується мелірування на коротке волосся і на будь-які інші. Можна розраховувати на повний набір переваг, індивідуальний підхід, можливість створення привабливого образу з мінімальними тимчасовими витратами. Всі співробітники мають для цього достатньо високою кваліфікацією, що безпосередньо відбивається на підсумковому ефекті. Однаково привабливо буде виглядати мелірування на каре і на будь-яких інших зачісках. У будь-якому випадку образ стає більш виразним.

Наші роботи
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
portfolio
Наші ціни
Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

location
вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

location
вул. Анни Ахматової, 30
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття