Мікроблейдінг брів

Мікроблейдінг брів
в салоні краси Wizard

 

Мікроблейдінг брів 2990 грн

 

Консультація Безкоштовно

 

 

Ознайомитись з цінами

Микроблейдинг бровей

Фахівці салонів Wizard є Чемпіонами та призерами Чемпіонатів України з макіяжу, мають сертифікати міжнародного зразка, що гарантує ідеальну якість мікроблейдінгу брів.

Привести брови в порядок можна за допомогою різних процедур, серед яких особливе місце займає мікроблейдінг. Він характеризується наявністю важливих переваг, які приємно дивують. Отримати все це дозволяє наш салон краси, який гарантує ідеальну якість всім клієнтам і елітне обслуговування. Професійний мікроблейдінг брів дозволяє домогтися ідеального результату максимально швидко і просто.

Особливості технології мікроблейдінг

Він може використовуватися для різних типів шкіри і брів. В процесі використовується спеціальне обладнання у вигляді своєрідної ручки. У ній є достатня кількість голок, які забезпечують ідеальний ефект завдяки близькому приляганню один до одного. Важливо звернутися до досвідченим майстрам, щоб провести всі безболісно і якісно. У нашому салоні мікроблейдінг брів характеризується бездоганною якістю та іншими перевагами.

Дана технологія при правильному використанні дозволяє отримати відмінний результат. Якщо все виконує грамотний майстер, гарантується такий набір переваг:

– Длительное сохранение полученного эффекта.

– Быстрое заживление бровей.

– Максимально натуральный внешний вид. Трудно отличить от своих бровей.

– Волоски будут долго оставаться тонкими и по-настоящему аккуратными.

За допомогою якісного проведення процедури можна отримати бездоганну форму та ідеальний відтінок. Сучасні дівчата можуть створити привабливий образ за допомогою досвідчених косметологів. Тому мікроблейдінг брів стає все більш популярною послугою. У нашому салоні краси працюють тільки самі компетентні професіонали, які використовують прогресивні стандарти якості в роботі. Вдається точно імітувати брови, зробити їх по-справжньому виразними. Без проблем відбувається загоєння при точному виконанні процедури. Вона дозволяє делікатно обробити відповідні райони особи. Після завершення процедур не залишається ніяких набряків, синців та інших подібних дефектів.

На мікроблейдінг брів ціна може бути цілком доступною, якщо звернутися в чесний салон краси. Ми намагаємося для всіх клієнтів пропонувати оптимальне співвідношення вартості та якості, яке можна назвати найбільш гармонійним в Києві. В процесі використовується найкраще обладнання, з яким майстри вміють поводитися найкращим чином.

Замовити мікроблейдінг брів очей в Києві

У столиці таку послугу пропонують багато фахівців та салони. Важливо зрозуміти, що неправильний підхід до її надання може завершитися негативним результатом. Щоб цього уникнути, треба просто звернутися в перевірений салон. Ми пропонуємо оптимальні ціни, швидкість, якість, комфорт та інші достоїнства.

Професійний мікроблейдінг брів дає тривалий результат. Вартість послуги радує клієнтів, а якість завжди буде найвищою. Всі майстри мають сертифікати відповідності. Це все разом з наявністю кращого обладнання гарантує ідеальну якість процедури.

Фахівці салонів Wizard є Чемпіонами та призерами Чемпіонатів України з макіяжу, мають сертифікати міжнародного зразка, що гарантує ідеальну якість мікроблейдінгу брів.

Наші роботи

Мікроблейдінг брів Солом'янський район

Мікроблейдінг брів Позняки