Оформлення брів

Оформлення брів в салоні краси WIZARD

 

Оформлення брів 350 грн

Фарбування брів (хна / фарба) 225 грн

Корекція брів (віск + нитка) 225 грн

Консультація Безкоштовно

 

Ознайомитись з цінами

Оформление бровей

Фахівці салонів Wizard є Чемпіонами та призерами Чемпіонатів України з макіяжу, мають сертифікати міжнародного зразка, що гарантує ідеальну якість оформлення брів.

Брови є однією з найпомітніших частин на обличчі у дівчини. Щоб їх привести в повний порядок, бажано звернутися в перевірений салон краси. Такий підхід стає своєрідною гарантією досягнення відмінного результату. Професійне оформлення брів дає можливість домогтися унікального результату. Автоматично підвищується рівень привабливості.

Особливості якісного оформлення брів в салоні краси

Ми володіємо достатнім досвідом, потрібними інструментами та технологіями, що дозволяє домогтися відмінного результату в будь-якій ситуації. В процесі оформлення може використовуватися безпечна фарба. Краще довіритися досвідченим фахівцям, ніж займатися цим самостійно. Можна нашкодити собі, зробити брови асиметричними і не дуже привабливими. Багато що залежить від форми і забарвлення. Потрібно враховувати під час виконання процедури безліч нюансів. При грамотному підході можна перевести увагу з недоліків особи на переваги. Якісне оформлення брів фарбою стає все більш популярною послугою. Для отримання ідеального результату треба просто звернутися в сучасний салон, в якому працюють кваліфіковані майстри.

У салоні можна розраховувати на індивідуальний підхід та досягнення саме такого ефекту, на який ви заслуговуєте. Майстер за допомогою спеціальних інструментів надає форму брів. Вона підбирається індивідуально, щоб розставити акценти на природній красі. Це позитивно впливає на зовнішній вигляд, який стає більш яскравим та виразним. Тільки оформлення брів за допомогою кваліфікованих фахівців дозволяє домогтися цього. Коли корекція завершена, вибирається оптимальний відтінок. Серед ключових особливостей процедури можна відзначити:

– Небольшая продолжительность.

– Возможность сэкономить время и силы при помощи профессионалов, получив при этом желаемый эффект.

– Использование лучших инструментов, материалов, которые не вызывают аллергических реакций.

Поки майстер буде робити свою справу, можна відпочити. Грамотне оформлення брів фарбою дозволяє перетворити їх, привнести в зовнішній вигляд додатковий шарм.

Оформлення брів в Києві

Може здатися на перший погляд, що відповідна процедура в сучасному салоні краси буде обов'язково коштувати надто дорого. Насправді, звернувшись до нас, можна розраховувати на бездоганну якість, та доступну вартість. Краще за всіма параметрами оформлення брів гарантується всім нашим клієнтам. Неважко буде помітити різницю до і після проведення процедури.

Салон краси намагається створювати для всіх клієнтів оптимальні умови, що відображається в деталях. Доступне оформлення брів фарбою дозволяє отримати приголомшливий ефект. Гарантується бездоганна якість, професійні консультації та справжній комфорт. Тому можна отримати не лише задоволення від підсумкового результату, а й самого процесу проведення процедури. Елітний салон знає, як доставити клієнтам задоволення.

Наші роботи

Оформлення брів Солом'янський район

Оформлення брів Позняки