Подологія

Догляд за ногами

Медичний педикюр 780 грн

Протезування нігтя від 300 грн

Комплексне рішення врослого нігтя від 900 грн

Консультація - 300 грн.

Ознайомитись з цінами

Подология

Здорові і доглянуті руки і ноги - це візитна картка сучасної людини

Весь спектр послуг нігтьового сервісу і подології ви зможете отримати в найчистіших салонах краси м.Києва WIZARD.

Майстри - професіонали нігтьового сервісу салонів WIZARD готові надати всі види манікюру та педикюру:

- Класичний

- Комбінований

- Бразильський

- Апаратний

- Європейський

- Медичний

Фахівцями WIZARD в роботі використовується унікальна методика зняття гель-лаку з нігтьової пластини фрезами подологічного апарату BAEHR без пошкодження нігтьової пластини.

WIZARD гарантує 100% безпеку здоров'я клієнтів. Інструменти проходять повну триступеневу стерилізацію з використанням сучасного медичного автоклаву, який застосовують в хірургії.

Кабінети салону проходять кварцову обробку протягом дня після кожного клієнта.

Використовується сертифікована продукція кращих німецьких і американських брендів.

Працюють сертифіковані фахівці - ПОДОЛОГ. Майстри проходять навчання і підвищення кваліфікації в Європі, в кращих школах України і ближнього зарубіжжя, беруть участь в конкурсах майстерності та отримують призові місця.

Подологія - галузь медичної дерматології, яка відповідає за красу і здоров'я ніг:

- Тріщини

- Грибкові інфекції

- Проблеми врослого нігтя (безболісне і не травматичне лікування скобами і пластинами)

- Натоптиші, мозолі

Фахівці - подологи WIZARD розробляють спеціально для кожного клієнта індивідуальне комплексне лікування за рішенням проблем ніг і нігтів, виписують рецепт і супроводжують клієнта під час лікування. Використовується спеціальна подологіческая продукція провідних німецьких марок. У салоні WIZARD можна придбати комплексний домашній догляд Suda, Gehwol, Baehr і детальні рекомендації щодо їх застосування. Подологічні кабінети салону WIZARD обладнані новітніми сучасними апаратами компанії BAEHR.

Майстри WIZARD підвищують кваліфікацію, навчаючись в Європі і отримуючи призи на міжнародних конкурсах. У нас працюють сертифіковані подологи, практикуючі індивідуальний підхід - рецепт, комплексна терапія і супровід

Безопасность вашего здоровья, современный модный маникюр и педикюр обеспечат опытные мастера самого чистого салона г. Киева WIZARD

Подолог - ваш «рятівник» в боротьбі з проблемами ніг!

Лікар-подолог - фахівець, який займається усуненням недуг зі шкірою ступень, гомілок, нігтів на ногах. Незручне або неякісне взуття, необхідність багато часу проводити стоячи або в ходьбі, відсутність належного догляду за ногами стають причинами виникнення цілого букета проблем. Найбільш поширені недуги:

 • Поява тріщин на п'ятах.
 • Поява натоптишів, мозолів.
 • Поява врослих нігтів.
 • Поява грибкових інфекцій та ін.

Ігнорувати такі проблеми неприпустимо - варто їм тільки здобути хронічний характер і ви можете забути про красу своїх ніжок на довгі роки. Ось чому при виявленні одного з представлених недуг вам слід негайно звернутися в центр подології WIZARD. Ми знаємо, як повернути і зберегти молодість ваших ніг!

Послуги подолога в нашому салоні краси

Звертаючись в центр WIZARD, ви отримуєте можливість гарантовано вирішити основні проблеми з ногами:

 • Здолати грибкову інфекцію без ризику її рецидиву.
 • Позбутися від тріщин, натоптишів, мозолів на ступнях.
 • Позбутися від тріщин, натоптишів, мозолів на ступнях.

Подолог - лікар, який об'єднує в собі функції дерматолога і косметолога. Він ретельно обстежує поточну ситуацію з вашими ногами і призначає ефективний курс лікування недуг. У цьому процесі важлива роль відводиться якісних медичних препаратів, заснованим на натуральних компонентах. У нашому салоні краси використовуються кошти від провідних європейських і американських брендів. Для видалення врослих нігтів застосовуються спеціальні скоби і пластини, що забезпечує безболісність лікування.

Аргументи на користь замовлення послуг подолога в Києві в студії WIZARD

Звертаючись в наш центр для лікування ніг, ви використовуєте важливі переваги:

 • Кожен лікар-подолог в Києві в нашому штаті - фахівець з профільною освітою і багаторічним досвідом роботи.
 • Ефективне і безболісне лікування всіх видів захворювань ніг.
 • Використання високоякісних препаратів і стерильних інструментів, що проходять 4-ступінчасту очищення із застосуванням хірургічного автоклаву.
 • Підбір курсу лікування в індивідуальному порядку, з урахуванням особливостей вашого організму, стану шкіри.
 • Помірні ціни на послуги подолога в Києві, близькі до середньоринкових.

Щоб записатися на прийом до лікаря для первинного огляду, залиште замовлення через подану онлайн-форму або телефонуйте нам по одному з вказаних телефонів вже сьогодні!

Особливості підготовки до прийому подолога

Сучасна подологія педикюр дуже популярна, тому що дозволяє ефективно вирішувати різноманітні проблеми зі здоров'ям ніг. Щоб отримати гарантію якості, треба вибрати перевірений салон краси, а також правильно підготуватися до прийому фахівця. Підготовка передбачає очищення ступень ніг. Лак зазвичай усуває фахівець під час огляду.

Консультація допоможе розібратися в особливостях проблеми. В процесі фахівець збирає анамнез, оглядає проблемні місця. За допомогою консультації будуть встановлені всі проблеми і способи їх вирішення.

Усунення проблем з вросшим нігтем

Багатьом напевно доводилося зіткнутися з такою проблемою. Ніготь, який вростає в шкіру, викликає дискомфорт і больові відчуття. В такому випадку подолог дерматолог Позняки стає найкращим рішенням. У нашому салоні можна розраховувати на кваліфіковані послуги та індивідуальний підхід. Метод корекції відрізняється відсутністю хворобливих відчуттів. Якщо ніготь вріс занадто глибоко, він частково видаляється. Зазвичай застосовується лазерне обладнання, яке вбиває збудників, допомагає вирішити проблему. Ніготь незабаром виросте знову, буде здоровим.

Видалення мозолів - поширена послуга

Щоб отримати якість з гарантією, важливо звернутися до кращих фахівців. Наш подолог Солом'янський район обов'язково має знання і обладнання. Найчастіше для видалення мозолів використовується спеціальне оснащення. Завдяки йому можна видалити:

 • Стрижневі мозолі.
 • Піднігтьові мозолі.
 • Натоптиші.

Лазерні технології також можуть виявитися корисними. Вони випарюють верхній шар, який ороговілі. Замість нього виростає здорова еластична тканина.

Лікування грибка на нігтях

Це неприємна і поширена проблема, яка може бути усунена тільки в ретельно підготовлених умовах. Кваліфікований подолог Осокорки Позняки в нашому салоні точно знає, як домогтися результату.

Нігті можуть оброблятися за допомогою спеціальних засобів, які пригнічують грибок, не дають йому розвиватися. Лазерне лікування також активно застосовується. Лазер руйнує структуру грибка. Після завершення процедура відновлення проходить швидко, починається відростання здорової пластини на нігті.

Щоб ефективно усунути грибок з нігтів, бажано провести аналіз. Це дозволить точно встановити його походження, вибрати ефективний метод. Наш подолог Позняки Осокорки для цього має відповідні ресурси і обладнанням. Якісна діагностика допоможе скласти план лікування.