WIZARD — мережа сучасних салонів краси.

У нашій мережі обслуговують клієнтів призери та переможці конкурсів та першостей українського та світового рівня з фарбування та нігтьового дизайну.
Високий клас персоналу і рівень обслуговування в Візард удостоєний нагороди КМДА.

WIZARD забезпечує 100% гарантію здоров'я клієнтів.

▪️ інноваційна система вентиляції.
▪️ дезінфекція приміщень
▪️ весь інструмент стерилізується в медичному автоклаві класу «В»
▪️ окремі приватні кімнати для обслуговування гостей
▪️ кварцування приміщень після обслуговування клієнтів.

Безпека

Безпека

Професіоналізм

Професіоналізм

Приватність

Приватність

Бонуси

Бонуси

Бездоганна репутація торгових марок
Відтепер на лівому та правому березі!
Правий берег
Лівий берег

У Солом'янському районі Києва працює чимало салонів краси, але їх якість може кардинально відрізнятися, як і асортимент послуг, багато інших параметрів. Щоб отримати гарантію ідеального обслуговування, безпеки та індивідуального підходу, слід вибрати кращий салон з бездоганною репутацією. Наш салон краси Солом'янський район оснащений за всіма стандартами. Є потрібне обладнання, висококласні інструменти від перевірених виробників, кваліфіковані майстри і все інше, щоб домагатися бездоганних результатів з кожним окремим клієнтом.

Сучасний салон краси Солом'янка і його особливості

Це команда майстрів, яка працює на результат для клієнтів. У штаті працюють тільки кваліфіковані майстри, у яких є відповідна освіта, бажання розвиватися і постійно рухатися вперед. В таких умовах нескладно розраховувати на повне задоволення всіх потреб клієнтів незалежно від замовленої послуги. Гарантується стовідсоткова Безпека для здоров'я, тому що салон оснащений потужними системами вентиляції та кондиціонування, постійно проводиться прибирання за допомогою дезінфікуючих засобів.

Різноманітність послуг також приємно дивує. Можна знайти там косметологію, манікюр, педикюр, нігтьової сервіс і багато іншого. Тому салон краси на Солом'янці ідеально підійде для тих, хто хоче виглядати привабливо в будь-якій ситуації, відчувати впевненість у власних силах. Елітний салон точно розуміє, як домогтися потрібного ефекту в будь-якій ситуації. Є в штаті для цього справжні майстри, серед яких призери різноманітних міжнародних змагань. Це свідчить про серйозний підхід до обслуговування клієнтів.

Які послуги готовий запропонувати салон краси Київ Солом'янський район?

Якщо вибрати у відповідному районі столиці кращий салон, можна отримати доступ до великої кількості послуг. Всі вони надаються за сучасними стандартами якості. Серед найбільш затребуваних можна відзначити:

  • Послуги візажистів і майстрів макіяжу. Під конкретні потреби можна нанести бездоганний макіяж, наприклад, на вечірку, весілля і т.д. попередньо легко обговорити всі деталі з професіоналом, підібрати разом щось дійсно цікаве.
  • Догляд за волоссям, який дозволяє забезпечити їх привабливість, блиск, здоров'я. Неважливо, які у жінки волосся, фахівці виберуть оптимальну програму для їх відновлення, поліпшення основних якісних характеристик.
  • Нігтьової сервіс представлений манікюром і педикюром найрізноманітніших видів. Кожен варіант має свої тонкощі, які в ідеалі знають співробітники салону. Вони мають у своєму розпорядженні потрібними ресурсами, щоб забезпечувати класний ефект, робити нігті здоровими і по-справжньому привабливими.
  • Косметологічні процедури дозволяють привести шкіру в різних місцях в ідеальний стан, усунути негативний вплив старіння та інших подібних факторів.

Кращий салон краси Солом'янський район Київ

Якщо є бажання отримати високоякісні послуги в повному обсязі, доцільно вибрати кращий салон краси Київ Солом'янка серед безлічі варіантів. До основних переваг можна віднести:

  • Безпечні умови для здоров'я клієнтів.
  • Орієнтованість майстрів на задоволення основних клієнтських запитів.
  • Постійні акції та знижки для частих клієнтів.

Звернення в наші салони краси Солом'янський район являє собою своєрідну гарантію ідеальної якості, бездоганний ефект в будь-якій ситуації.

Як знайти наші салони краси Солом'янка?

Щоб записатися на прийом, доцільно звернутися за номером телефону до кваліфікованого менеджера. Він проконсультує по всіх цікавлять деталей, допоможе розібратися в тонкощах. Нескладно вибрати зручний час, щоб записатися до потрібного майстра. Для клієнтів створені комфортні умови, в яких кожен зможе відчути себе особливим. Ми розташовані в зручному місці району, дістатися куди не складе ніяких труднощів. Графік роботи також відрізняється зручністю для клієнтів, тому що відвідати його можна практично в будь-який зручний час.