“Абсолютне щастя для волосся” від японського бренду Lebel-революційна 11 ступінчаста система відновлення волосся

5 Січня 2019

Унікальний відхід від Lebel “абсолютне щастя для волосся”?

Програма щастя для волосся від Lebel здатна впоратися з найсильнішими ушкодженнями волосся. Вона дійсно ефективна, адже її дія не поверхневе, компоненти препаратів впливають на волосся на молекулярному рівні. Завдяки унікальному складу і технологіям Lebel стає можливим відновлення пошкодженого волосся зсередини навіть в найскладніших випадках.


Результати догляду (відновлення структури волосся) не потрібно чекати довго – всього один сеанс щастя для волосся вже продемонструє вам значні поліпшення. Дія препаратів Lеbеl має властивість накопичуватися, тому з кожною наступною процедурою волосся будуть ставати все більш міцними, еластичними, блискучими та м’якими.

Програма Lebel щастя для волосся має на увазі турботу не тільки про волосся, але і догляд, і оздоровлення шкіри голови. Так, догляд надає на шкіру голови заспокійливу дію, виводить токсини, пом’якшує і дозволяє ефективно усувати дискомфорт, сухість, свербіж і запалення шкіри.

Салонні процедури відновлення пошкодженого волосся можна доповнити використанням косметики Lebel в домашніх умовах, тоді результати збережуться максимально довго! Широка лінійка дозволить вашому майстру підібрати ідеально підходить для вас засіб.

Косметичні продукти серії “абсолютне щастя для волосся” мають пролонгований вплив, це означає, що навіть після останньої процедури курсу вони все ще буде працювати на відновлення, живлення і зволоження вашого волосся. При правильному домашньому догляді ефект курсу щастя для волосся може зберігатися роками!

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені*

Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

вул. Анни Ахматової, 30
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття