Ідеальний манікюр

28 Червня 2020

Красиво погладити ефектну фактуру нової дорогої сумочки-особливе задоволення для жінки. І для всіх, хто спостерігає за цим майже театральним шоу.

Тому що ідеальний манікюр + ідеальна сумочка = давні друзі.

А наші майстри манікюру-працюють з матеріалами, що дозволяють отримати ось цей самий WOW-ефект: щільне стійке покриття, сяючу дзеркальну поверхню, буквально пускає сонячні відблиски-і захоплені погляди, звичайно!

У роботі з класикою, декоративними градієнтами та дизайн-артом майстри Wizard використовують високоякісні інструменти, максимально насичені пігментом гелі, лаки та бази, конструюють матеріали та топи.

Серед наших улюблених-бренд Luxio (нещодавно представив нові камуфляжні та глітерні; Декоративні літні, дуже чуттєві палітри), бренд безпечних і екологічних non-toxic лаків і гелів Fedua, декоративні засоби та догляд від ONIQ, німецький бренд догляду та професійних інструментів для подології BАEHR, косметика для педикюру SUDA.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені*

Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

location
вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

location
вул. Анни Ахматової, 30
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття
Ідеальний манікюр-особливе задоволення для жінки. І для всіх, хто спостерігає за цим майже театральним шоу - Wizard-салон краси
Читати далі