Daeng Gi Meo Ri

Косметика Daeng (Gi Meo Ri — Тенгі Морі) – істинний Східний бренд, гармонійно об’єднав стародавні рецепти краси та сучасні наукові досягнення. Філософія бренду полягає в заповненні природної краси та здоров’я волосся через силу цілющих трав’яних екстрактів. Кожен з них обробляється за унікальною рецептурою східних цілителів, викладеної в стародавній книзі з лікування»Donguibogam”.

В цілому корейська косметика для волосся Daeng Gi Meo Ri розроблена на основі сорока видів лікарських трав, зібраних в екологічно чистій місцевості східних країн. Кожен екстракт випарюють на кришталево чистій воді та настоюють протягом трьох діб. Головний цілющий компонент даного бренду-корінь корейського женьшеню. Істинне джерело корисних вітамінів і мікроелементів забезпечує повноцінне зволоження, живлення, захист і інтенсивне відновлення пошкодженої структури волосся.

Корейська косметика для волосся Daeng Gi Meo Ri забезпечує повноцінний професійний догляд найвищої якості для вашого волосся. Продукція бренду Тенгі Морі:

  • успішно усуває естетичні недосконалості шкіри голови та волосся;
  • активізує природне відновлення клітин;
  • допомагає позбутися від сухості та випадіння волосся;
  • зміцнює та ущільнює структуру волосся;
  • насичує їх корисними речовинами;
  • позбавляє від подразнення і свербіння на шкірній поверхні голови.
Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

location
вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

location
вул. Анни Ахматової, 30
clock
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття