Ламінування волосся

Фахівці салонів Wizard є чемпіонами та призерами чемпіонатів України з перукарського мистецтва, мають сертифікати міжнародного зразка, виступають тренерами з найскладніших технік догляду за волоссям, що гарантує ідеальну якість ламінування волосся

Існує безліч різноманітних процедур, які дозволяють привести волосся в порядок, зробити більш блискучими, привабливими та доглянутими. Серед таких послуг ламінування волосся Київ останнім часом стає все більш популярною. Головне звернутися для її отримання в кращий салон краси, де гарантується персональний підхід до кожної клієнтки, комфортні умови обслуговування і безліч інших переваг.

Що таке професійне ламінування волосся в салоні?

Процедура передбачає собою нанесення спеціального складу на волосся, який їх випрямляє. Завдяки йому вдається створити невидиму плівку, яка зберігається на поверхні локонів досить довго. Речовина володіє унікальним складом, завдяки якому нерівномірні ділянки спаюються один з одним, що дозволяє отримати ефект прямоти і гладкості. У сучасному салоні в столиці замовити цю послугу не складе ніяких труднощів, як і отримати бездоганну якість. У нас для цього є всі необхідні ресурси, включаючи кваліфікованих майстрів з величезним досвідом, великий асортимент сертифікованих засобів від відомих виробників і багато іншого. Тому ламінування волосся Позняки завжди відповідає сучасним стандартам якості, дозволяє сміливо розраховувати на повне задоволення потреб клієнтки. Консультація з майстром допоможе розібратися в тонкощах і отримати повне розуміння основних особливостей процедури.

Перед тим, як приходити в салон краси для замовлення відповідної послуги, треба трохи вивчити протипоказання. Серед них можна відзначити непереносність окремих компонентів, які застосовуються в спеціальному складі. Якщо волосся схильне до випадання, також варто утриматися, тому що через спеціального складу волосся стає важчим. Відповідно фолікулі важче утримувати їх на своєму місці, що може провокувати додаткові проблеми з випаданням.

Але насправді процедура підходить практично всім. Особливо вона корисна для тих, у кого волосся тьмяне і непривабливі. Вони можуть пошкодитися після різноманітних впливів з боку, серед яких застосування грубих гребінців, тривалого використання гарячого сталера, знебарвлення або фарбування. В такому випадку ламінування волосся салони нашої мережі проведуть з гарантією повного відновлення їх привабливості.

Ламінування волосся Київ салон: основні показання та протипоказання
Серед основних показань можна відзначити:
  • Неслухняні локони.
  • Ослаблені волосся.
  • Бляклість.

В процесі застосовуються хімічні компоненти, через що варто відмовитися від самостійного виконання даної процедури. Рекомендовано довіряти її тільки досвідченим професіоналам. Зараз ламінування волосся Осокорки та в деяких інших районах виконати не складе ніяких труднощів, якщо вибрати наш салон. Гарантується повна безпека волосся і здоров’я клієнтів.

Ламінування волосся процедура і її переваги

Дана косметична процедура може вважатися практично ідеальним вибором з естетичної точки зору, тому що дозволяє домогтися відмінного результату, зробити волосся слухняним, привабливими. Якщо ламінування волосся солом’янський район виконано в умовах сучасного салону краси з бездоганною репутацією, сміливо можна розраховувати на отримання безлічі позитивних ефектів, серед яких:

Все це можна отримати в нашому салоні в максимально комфортних умовах, створенню яких традиційно приділяється особлива увага. Попередньо можна дізнатися вартість ламінування волосся в Києві, записатися для відвідування салону на зручний час.

Наші роботи
Наші ціни
Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

вул. Анни Ахматової, 30
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття