Апарат нового покоління Clearlight Innovative IPL

20 Липня 2020

Кожні п’ять років індустрію косметології балують передовими технологіями, головна мета яких-захист і ефективність. Ось вони, два основних тригера будь-якої поважаючої себе клієнтки, яка вирішила довіритися косметолога: процедура повинна бути безпечною, безболісною і результативною.

 

Тому сьогодні ми поговоримо про систему нового покоління, практично апараті з майбутнього, дизайном навіть нагадує роботів з “Зоряних воєн” – Clearlight Innovative IPL.

Це дійсно прорив в лінійці подібних професійних продуктів епіляції та фотоомолодження. Апарат має вбудовану систему охолодження до і після спалаху, наконечник покриває набагато більшу площу – що набагато зручніше для клієнтки та майстра. Мультифункціональні фільтри адаптивні та призначені для видалення волосся, фотоомолодження, підвищення тонусу шкіри, поліпшення кольору обличчя, лікування акне і вугрової висипки, усунення пігментних плям – працюють на різних рівнях, всередині епідермального і дермального шарів.

Що не менш важливо, наші косметологи пройшли повний курс навчання на Clearlight Innovative IPL і оволоділи всім діапазоном його можливостей.

Записуйтеся на процедури в найчистіші салони краси WIZARD:

м. Київ, вул. Анни Ахаматової, 30 (Позняки) +380675559933

м. Київ, вул. Богданівська, 7а (Солом’янка) +380983330098

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені*

Тепер на лівому та правому березі!
Правий берег

вул. Богданівська, 7-А (ЖК Малахіт)
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
Лівий берег

вул. Анни Ахматової, 30
Пн-Нд:
с 9:00 до 21:00
ЖК "Медовий"
Скоро відкриття