Апарат нового покоління Clearlight Innovative IPL

Кожні п'ять років індустрію косметології балують передовими технологіями, головна мета яких - захист і ефективність. Ось вони, два основних тригера будь-якої поважаючої себе клієнтки, яка вирішила довіритися косметологу: процедура повинна бути безпечною, безболісною і результативною.

 

Тому сьогодні ми поговоримо про систему нового покоління, практично апараті з майбутнього, дизайном навіть нагадує роботів з «Зоряні війни» - Clearlight Innovative IPL.

 

 

 

 

 

 

 

Це дійсно прорив в лінійці подібних професійних продуктів епіляції і фотоомолодження. Апарат має вбудовану систему охолодження до і після спалаху, наконечник покриває набагато більшу площу - що набагато зручніше для клієнтки і майстри. Мультифункціональні фільтри адаптивні і призначені для видалення волосся, фотоомолодження, підвищення тонусу шкіри, поліпшення кольору обличчя, лікування акне і вугрової висипки, усунення пігментних плям - працюють на різних рівнях, всередині епідермального і дермального шарів.

Що не менш важливо, наші косметологи пройшли повний курс навчання на Clearlight Innovative IPL і оволоділи всім діапазоном його можливостей.

Записуйтеся на процедури в Найчистіші салони краси WIZARD:

м. Київ, вул. Анни Ахаматовой, 30 (Позняки) +380675559933

м. Київ, вул. Богданівська, 7а (Солом'янка) +380983330098

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *