Докторська всесвітньо відома марка ZO Skin Health by OBADGI США тепер у Wizard

Докторська марка ZO ® Skin Heаlth заснована в 2010 році всесвітньо відомим американським лікарем-дерматологом, вченим і доктором медицини Зейном Обаджі.

Створення марки передувала довга робота доктора Обаджі в Інституті шкіри Obagi І центрі пластичної та лазерної хірургії в Беверлі Хіллз. Засновник марки є дійсним членом Американської колегії дерматологів і дійсним членом Американської академії дерматологів.

Понад 35 років Зейн Обаджі присвятив вивченню шкіри, розробці основних принципів догляду та створенню ідеального комплексу засобів, що забезпечують лікування шкіри, щоденний активний і підтримуючий догляд, а також специфічний захист.
Унікальний і ефективний підхід доктора Обаджі - це впливати безпосередньо на шкіру на клітинному рівні, активізуючи, стимулюючи та посилюючи власні функції.

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ШКІРИ ВІД ДОКТОРА ЗЕІН ОБАДЖІ

Компанія ZO ® Skin Health розробила дві абсолютно унікальні системи доставки активного ретинолу (вітамін А), що забезпечують максимальне проникнення активного компонента в шкіру та ефективну корекцію ознак хроно - і фотостаріння шкіри. Клінічно доведено, що тільки високі концентрації ретинолу забезпечують видимий анти-ейдж ефект.

Всі препарати ZO ® Skin Health допомагають клітинам шкіри самим виробляти колаген, еластин, гіалуронову кислоту та інші «речовини молодості», а не привносять їх ззовні, залишаючи на поверхні. В результаті до шкіри повертається здатність самої себе відновлювати, захищати і зволожувати. Здорова і сильна шкіра сама зупиняє вікові зміни, зберігаючи молодість і красу. Але щоб змусити шкіру "прокинутися", препарати повинні працювати всередині клітин, а не зовні.

Для реалізації цієї ідеї була створена формула на основі вітаміну А, в якій вдалося домогтися стабілізації ретинолу. Всі препарати інкапсульовані, і тільки коли препарат знаходиться всередині клітини, відбувається вихід ретинолу. Виключити роздратування шкіри та запальні реакції допомагає поєднання ретинолу з антиоксидантами. Дослідження доктора Обаджі показали, що використання одного антиоксиданту абсолютно недостатньо. Як монопродукти вітамін С, наприклад, часто викликає роздратування, а вітамін Е здатний пригнічувати функцію клітин. Тому безпечно і ефективно поєднання ретинолу з декількома видами антиоксидантів.

Всі ці інноваційні розробки були покладені в основу єдиної системи ZO ® Skin Health, яка є унікальним ресурсом, що дозволяє поєднувати терапевтичні та естетичні методи догляду за шкірою і створювати комплексні розв'язання проблем шкіри з урахуванням індивідуальних особливостей.

Система ZO ® Skin Health представлена в двох напрямках:

ZO Skin Health — космецевтичні
ZO Medical - медичному - лікувальному
Продукція сертифікована в США Управлінням з контролю за харчовими продуктами та лікарськими препаратами (FDA).
Її виробництво відповідає стандартам лабораторії» належна практика організації виробництва " (GMА), що означає повну екологічну безпеку.

ZO Skin Heаlth представляє новий напрямок в області догляду за шкірою, в якій основний акцент робиться на необхідність відновлення власного потенціалу шкіри, поліпшення бар'єрної функції, підвищення імунітету і зниження чутливості, лягла в основу розробки терапевтичних засобів.

Всі препарати ZO Skin Heаlth допомагають клітинам шкіри самим виробляти колаген, еластин, гіалуронову кислоту та інші «речовини молодості», а не привносять їх ззовні, залишаючи на поверхні. В результаті до шкіри повертається здатність самої себе відновлювати, захищати та зволожувати.

Здорова і сильна шкіра сама зупиняє вікові зміни, зберігаючи молодість і красу. Але щоб змусити шкіру "прокинутися", препарати повинні працювати всередині клітин, а не зовні.

ZO Medical - це не мають аналогів, висококонцентровані засоби для ефективної терапії різних станів шкіри на клітинному рівні.

СЕРЕД АКТИВНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ ЦІЄЇ ЛІНІЇ ПРИСУТНІ:

мікроінкапсульований ретинол
інноваційні комплекси компонентів стовбурових клітин в поєднанні з антиоксидантами
мультиуровневые системи інгібування синтезу меланіну
протеїн
пептид
протизапальні, зволожуючі та заспокійливі агенти
Мікроінкапсульований ретинол високих концентрацій і потужний комплекс терапевтичних інгредієнтів укупі з унікальним мультифункціональними системами доставки забезпечують вирішення широкого спектру дерматологічних проблем:

Порушення пігментації
Надмірне виділення шкірного сала
Пошкодження шкіри, викликане впливом УФ-випромінювання
Порушення функцій пилосебоцитарного комплексу
Інші захворювання запального характеру
СПЕКТР ПРОБЛЕМ, ЯКІ ЕФЕКТИВНО ВИРІШУВАНІ КОСМЕТИКОЮ ZO ® SKIN HEALTH:

старіння;
пігментні плями;
проблемна шкіра, акне;
жирна, пориста шкіра;
рубці пост-акне, груба шкіра;
фотоповреждения, фотостаріння;
хроностаріння, профілактика старіння;
розацеа;
У мережі салонах Wizard ви можете отримати безкоштовну консультацію косметолога-дерматолога і підібрати необхідну програму корекції шкіри!

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *