Класична косметологія

Класична косметологія

Карбоксітерапія від 850 грн 

Пілінг PRX-T33 1800 грн 

Дермапен від 620 грн

Чистка обличчя 450 — 950 грн 

Воскова епіляція від 100 грн

Воскова депіляція 100 — 580 грн 

 

Консультація — безкоштовно!

Ознайомитись з цінами

Классическая косметология

Косметологічні послуги в Києві

Навіщо потрібні класичні косметологічні послуги? Шкіра не ізольована від світу. Вона відчуває на собі безліч сприятливих і негативних зовнішніх і внутрішніх факторів впливу.

Поява однієї зморшки може стати наслідком чергового стресу, а інший - зайвого перебування на сонці. Відчуття сухості шкіри, що виникає час від часу, може мати різні причини: чи позначається генетична схильність шкіри до невміння утримувати вологу, чи пережили зміну температурного режиму, чи просто цілий день провели перед монітором комп'ютера.

Прикладів можна наводити багато, але суть одна: підхід до вирішення естетичних проблем шкіри повинен бути максимально деталізований. І це завжди індивідуальне рішення, лікування та індивідуальна мета.

До 25 років ми ростемо, а потім - старіємо. Косметологія - це в якомусь сенсі боротьба зі старінням.

Можна виділити три процеси старіння

Перший період - генетичне старіння - це природний і неминучий процес. Шкіра стає тоншою, втрачає життєву силу, тонус, еластичність.

Другий період - гормональне старіння. У цей період шкіра страждає від інтенсивної втрати вологи.

Третій період - старіння, пов'язане із впливом факторів навколишнього середовища. На відміну від генетичного старіння це оборотний процес, його можна попередити. Стан шкіри залежить від інтенсивності і типу впливу різних зовнішніх факторів.

 

У салонах краси WIZARD ми можемо запропонувати вирішення різноманітних проблем, викликаних процесами старіння шкіри.

Ми впевнені, що сучасні технології дозволяють значно відсунути терміни пластичних операцій, а при своєчасному і грамотному догляді можна взагалі уникнути радикальних заходів.

Наші роботи

Класична косметологія ефективний метод збереження молодості!

 

Регулярний стрес, хронічне недосипання, багатогодинна робота за комп'ютером, шкідливий вплив екології, нездорове харчування, вікові зміни - це далеко не всі причини, за якими шкіра людини щодня старіє. І якщо для чоловіків це є лише дрібною неприємністю, то на нас, жінок, необоротна втрата молодості надає згубний ефект. За допомогою класичної косметології вдається уповільнити процеси старіння і поліпшити стан шкіри, зберігши її еластичність і привабливість на довгий час.

 

Як здійснюється класична чистка обличчя у салоні краси WIZARD

 

Проводячи процедури по омолодженню й оздоровленню шкіри, ми робимо акцент на використання 100% натуральних косметичних засобів. Для пілінгів і поживних масок застосовуються препарати, засновані на природних компонентах з високим вмістом колагену, креатину, великої кількості вітамінів і мінералів.

 

Основні процедури нашого центру:

 

  • Комбінована чистка обличчя.
  • Пілінги.
  • Процедури з догляду за обличчям.

Підбір косметичних засобів здійснюється з урахуванням вашого віку, типу і стану шкіри. Класичну чистку особи в Києві виконують досвідчені лікарі-косметологи. Щоб записатися на прийом, оформляйте онлайн-заявку через подану форму на цій сторінці або телефонуйте в салон краси WIZARD по одному із зазначених телефонів прямо зараз!